Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Апаратна нарада Великоновосілківської райдержадміністрації

Переглядів: 236

25 березня 2019 року в залі засідань районної ради за участю керівників управлінь, відділів райдержадміністрації, районної ради, районних відділень міністерств і центральних органів виконавчої влади, установ, організацій району відбулась апаратна нарада Великоновосілківської райдержадміністрації. Очолила захід голова райдержадміністрації Ганна Ященко.

Під час наради обговорено: хід проведення весняно - польових робіт на території району; двомісячник з благоустрою населених пунктів  Великоновосілківського району; стан укладання колективних договорів на підприємствах, в установах та організаціях Великоновосілківського району; результати комплексних перевірок в закладах освіти Великоновосілківського району; декларування доходів громадян отриманих у  2018 році; проблемні питання в роботі лікувально-профілактичної установи Великоновосілківська центральна районна лікарня, та інше.

В результаті спільного, дієвого обговорення відповідних питань та планових завдань було надано ряд доручень окремим керівникам, скоординовано роботу служб та встановлено терміни виконання доручень.

 

 

 

 

« повернутися до списку новин