Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Мар’їнська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Донецькій області інформує

Дата: 06.03.2018 11:31
Кількість переглядів: 791

196 мільйонів гривень спрямували до бюджету платники Мар’їнської ОДПІ за січень-лютий 2018 року

За січень-лютий 2018 року від платників Мар’їнської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області до зведеного бюджету країни надійшло майже 196 мільйонів гривень, що на 34 мільйона або на 21 відсоток перевищує показники за січень-лютий 2017 року.

Основну частку, понад 55 % від загального збору зведеного бюджету займають надходження до місцевих бюджетів. За два місяця 2018 року до місцевих бюджетів регіону сплачено понад 108 мільйонів гривень, що на 5,4 % або майже на 6 мільйонів гривень більше ніж торік.

До державного бюджету України з початку року бізнес спрямував майже 88 мільйонів гривень. Збір коштів до державного бюджету перевищив минулорічні показники на 47,3 % або на 28 мільйонів гривень. Протягом січня-лютого 2018 року основними бюджетоформуючими податками та зборами традиційно залишаються:

- податок на додану вартість – 30,3 мільйона гривень;

- податок на доходи фізичних осіб – 13,5 мільйонів гривень;

- екологічний податок – 33,6 мільйонів гривень;

- військовий збір – 4,2 мільйона гривень.

Керівництво Мар’їнської ОДПІ висловлює щиру вдячність платникам податків за їх сумлінне ставлення до виконання свого конституційного обов’язку щодо забезпечення надходжень до Державного бюджету України.

 

Особливості декларування податку на прибуток підприємств за 2017 рік для виробників сільськогосподарської продукції

Мар’їнська ОДПІ повідомляє,що Державною фіскальною службою України листом від 01.03.2018 р. N 6191/7/99-99-15-02-01-17 «Про особливості декларування податку на прибуток підприємств за 2017 рік» надане роз’яснення щодо особливостей декларування податку на прибуток підприємств 2017 рік для виробників сільськогосподарської продукції у зв'язку із змінами в оподаткуванні.

Підпунктом 137.4.1 п. 137.4 ст. 137 Кодексу передбачено, що виробники сільськогосподарської продукції, визначеної ст. 209 Кодексу, можуть обрати річний податковий (звітний) період, який починається з 01 липня минулого звітного року і закінчується 30 червня поточного звітного року, так званий "особливий" звітний період.

Відповідно до пп. 4 п. 2 розділу XIX "Прикінцеві положення" Кодексу ст. 209 Кодексу, яка регламентувала дію спеціального режиму оподаткування діяльності у сфері сільського, лісового господарства та рибальства, з 01 січня 2017 року втратила чинність.

Таким чином, для цілей оподаткування податком на прибуток підприємств не визначено поняття сільськогосподарської продукції. Як наслідок, у 2017 році припинилося застосування "особливого" звітного періоду для виробників сільськогосподарської продукції. Остання подана виробниками сільськогосподарської продукції за 2017 рік Декларація складалася за звітний (податковий) період, що починається з 01 липня 2016 року і закінчується 30 червня 2017 року.

З 01 липня 2017 року закінчилося застосування звітного періоду, передбаченого пп. 137.4.1 п. 137.4 ст. 137 Кодексу, та виробники сільськогосподарської продукції звітують з податку на прибуток підприємств у загальному порядку.

З метою повноти декларування результатів діяльності за 2017 рік такі платники мають подати річну Декларацію за 2017 рік (без позначки: "виробника сільськогосподарської продукції") з показниками, обрахованими за результатами діяльності за період з 01.07.2017 по 31.12.2017, з граничним строком подання річної Декларації - протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року, а саме 01 березня 2018 року.

Усі показники Декларації та відповідні додатки до Декларації обраховуються та відображаються за результатами діяльності за період з 01.07.2017 по 31.12.2017. Разом з Декларацією платником подається фінансова звітність за 2017 рік та за перше півріччя 2017 року.

При цьому якщо у минулих роках платник мав збитки, у рядку 3.2.4 додатка РІ до Декларації збитки минулих податкових років відображаються у сумі, яка зафіксована станом на 30.06.2017, - дорівнюють від'ємному значенню рядка 04 Декларації виробника сільськогосподарської продукції, поданої за 2017 рік з результатами діяльності за період з 01.07.2016 по 30.06.2017.

До Декларації платник може додати відповідні пояснення у формі доповнення, передбаченого п. 46.4 ст. 46 Кодексу, зазначивши про цей факт у спеціально відведеному місці в Декларації.

 

Проти порушника, що перевозив фальсифіковані тютюнові вироби, розпочато кримінальне провадження

Як повідомлялось раніше, 28 лютого 2018 року працівниками податкової міліції Головного управління ДФС у Донецькій області спільно з співробітниками  Головного управління Національної поліції у Донецькій області та Прокуратури Донецької області у м. Дружківка Донецької області було зупинено автомобіль IVECO DAILY під керуванням мешканця Одеської області, який рухався в напрямку м. Краматорськ.

Під час огляду вказаного транспортного засобу було виявлено 99 950 пачок тютюнових виробів «Marlboro Gold», обклеєних марками акцизного податку України з візуальними ознаками підробки.

Також було встановлено, що вказані тютюнові вироби виготовлені на тимчасово непідконтрольній території та ввезені для подальшої реалізації на територію, підконтрольну українській владі.

Товарно-матеріальні цінності загальною вартістю майже 4 млн грн вилучено. З них тютюнові вироби - на 3 млн. 598,2 тис. грн. та транспортний засіб - на 350 тис. гривень.

За даним фактом вже зареєстровано кримінальне провадження за ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

Слідство триває.

У Головному управлінні ДФС у Донецькій області продовжують наголошувати, що протидія потраплянню в обіг різного роду тіньової фальсифікованої продукції не лише запобігає бюджетним втратам, але й упереджує імовірну шкоду, яку може нанести життю та здоров’ю громадян в першу чергу вживання неякісних алкогольних та тютюнових виробів.

Саме тому, співробітниками податкової міліції Донеччини продовжується проведення відповідних заходів в рамках загальнодержавної операції «Акциз- 2018».

 

На КПВВ «Новотроїцьке» попереджено спробу вивезення партії мобільних телефонів до тимчасово неконтрольованої території

На лінії розмежування співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області (спецпідрозділ «Фантом») під час поглибленого огляду автомобіля виявлено партію мобільних телефонів, які мешканець м. Донецьк намагався перевезти до тимчасово неконтрольованої території України.

Товарно-матеріальні цінності орієнтовною вартістю 34,2 тис. грн вилучено.

За даним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.204-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення Порядку переміщення товарів до району або з району проведення антитерористичної операції).

Зібрані матеріали будуть направлені до суду для прийняття рішення у відповідності до чинного законодавства України.

 

На Донеччині податкові платежі до зведеного бюджету перевищили рубіж у 3,3 мільярди гривень

З початку 2018 року Головним управлінням ДФС у Донецькій області забезпечено новий рівень надходжень до зведеного бюджету країни, що перевищує рубіж у 3,3 мільярди гривень. Порівняно з минулорічними показниками, за два місяці поточного року платники Донеччини сплатили податків та зборів майже на 16%, або на 455 млн. грн. більше.

Зокрема збільшився і середньомісячний показник надходжень, який цьогоріч склав 1,6 млрд. грн. проти 1,4 млрд. грн. за результатами минулого року.

Надходження до місцевих бюджетів у січні-лютому 2018 року залишились майже на рівні відповідного періоду минулого року, перевищивши його лише на 45 млн. гривень. Основні податки, які формують місцевий бюджет – це  податок з доходів фізичних осіб (1 млрд. грн.), єдиний податок (понад 172 млн. грн.) та плата за землю (132 млн. гривень).

Перерахування до державного бюджету країни в порівнянні з минулим роком зросли на 410 млн. гривень. Найбільші надходження податків (зборів) забезпечено з податку на прибуток підприємств (614 млн. грн.), ПДВ з вироблених товарів (471 млн. гривень) та податку на доходи фізичних осіб (понад 358 млн. грн.).

Крім досягнень фахівців фіскальної служби Донеччини у наповненні загального фонду держбюджету важливу роль відіграє сумлінне ставлення платників податків області. Головне управління ДФС у Донецькій області висловлює свою вдячність та повагу усім платникам податків, які своєчасно та в повному обсязі забезпечують виконання свого конституційного обов’язку сплачувати податки.

 

На Донеччині співробітники «Фантому» попередили спробу вивезення до непідконтрольної території комп’ютерної системи управління промисловим обладнанням вартістю 75 тис. гривень

Співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області (спецпідрозділ «Фантом») під час огляду на КПВВ «Новотроїцьке» автомобілю FIAT DOBLO під керуванням мешканця м. Донецьк виявлено комп’ютерну систему управління великогабаритними промисловими станками орієнтовною вартістю 75 тис. грн, яку останній намагався перевезти до території, тимчасово непідконтрольної українській владі.

За даним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.204-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення Порядку переміщення товарів до району або з району проведення антитерористичної операції), товарно-матеріальні цінності вилучено.

Мар’їнська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора