Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Про роботу фахівців Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Переглядів: 464

04.07.2018 року фахівцем із соціальної роботи Нікітіною І.В. на базі Роздольненської сільської ради, серед місцевих мешканців, проведено бесіду на тему: «Патронат. Швидка сімейна допомога».

Захід проведено з метою охарактеризувати новий вид зайнятості - сімейний патронат над дитиною, розглянути мету патронату, умови виконання договору, підбору кандидатів в батьки-вихователі.

Охоплено 20 осіб.

 

З нагоди 22-ї річниці Конституції України 28.06.2018 року фахівцем із соціальної роботи Нікітіною І.В. спільно з директором Роздольненського сільського будинку культури Потурвай О.О. у молодіжному центрі розвитку для дітей та молоді «Нові горизонти» в с-щі Роздольне проведено бесіду на тему: «Одна Україна і двох не буває».

Захід проведено з метою виховання в учнів почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю.

Охоплено 15 осіб.

 

26.06.2018 року фахівцем із соціальної роботи Тохтаровою Т.П. у Костянтинопільському сільському будинку культури, серед підлітків проведено лекцію на тему: «Зловживання наркотиків та їх незаконне розповсюдження».

Лекцію проведено з метою розповісти молоді, що 26 червня 1987 року Міжнародна конференція по боротьбі зі зловживанням наркотичними засобами та їхнім незаконним обігом прийняла Всеосяжний план діяльності. Також ще раз попередити підлітків про небезпеку вживання наркотиків.

Діти із зацікавленням прослухали тему.

Наприкінці заходу серед учасників розповсюджено інформаційно-просвітницький матеріал у вигляді буклетів та переглянуто короткометражне відео стосовно представленої теми.

Охоплено 16 осіб.« повернутися до списку новин