Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Всеукраїнський профілактичний захід «Урок»

Дата: 31.08.2018 11:37
Кількість переглядів: 699

У Великоновосілківському районі з серпня по жовтень 2018 року проводиться Всеукраїнський профілактичний захід «Урок».

Мета заходу - надання дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону, виявлення дітей, які з 1 вересня 2018 року не приступили до занять у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, повернення або влаштування виявлених дітей до навчальних закладів, закладів соціального захисту дітей, усунення причин і умов, внаслідок яких діти не були охоплені навчанням, притягнення до відповідальності батьків або осіб, які їх замінюють, посадових осіб за порушення прав та законних інтересів дітей, сприяння в охопленні навчанням усіх дітей шкільного віку – внутрішньо переміщених осіб, та осіб з територіально-адміністративних одиниць України, в яких проводиться Операція об’єднаних сил, запобігання дитячої бездоглядності та безпритульності.

Шановні батьки!

Зверніть увагу на відвідання вашими дітьми навчальних закладів. Ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання дітей тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

За довідками звертайтесь до служби у справах дітей Великоновосілківської райдержадміністрації за адресою: смт Велика Новосілка, вул. Шкільна, буд. 42 або за тел. 2-13-99.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора