Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Засідання регіональної робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення

Дата: 17.12.2018 11:38
Кількість переглядів: 438

13 грудня 2018 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Алчієва відбулось засідання регіональної робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. На захід запрошено страхувальників Піддубненської, Іскрівської, Комарської та Шевченківської сільських рад, які мають ознаки тіньової зайнятості в сфері торгівлі по даним електронних реєстрів.
За результатами індивідуального розгляду справ кожного з запрошених підприємців, в окремих випадках члени комісії вирішили, що зауваження чи рекомендації відсутні. Щодо більшості страхувальників прийнято рішення рекомендувати підвищити рівень заробітної плати найманому працівнику, та привести у відповідність до чинного законодавства звітну документацію і трудові договори.
На завершальному етапі засідання вирішено: продовжити опрацювання даних щодо роботодавців, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі та використовують працю найманих працівників без належного оформлення, або укладають угоди цивільно – правового характеру, мають ознаки тіньової зайнятості.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора