Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про роботу фахівців Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Дата: 08.06.2018 11:39
Кількість переглядів: 467

04.06.2018 року фахівцем із соціальної роботи Нікітіною І.В. спільно з директором Роздольненського сільського будинку культури Потурвай О.О. на території Роздольненської сільської ради, серед учнівської молоді проведено квест на тему: «У пошуках скарбів».

Захід проведено з метою надати дітям елементарних знань та уявлень про День захисту дітей, виховати бажання виявляти творчу ініціативу, надати для цього рівні можливості всім дітям, навчити дітей дбайливо ставитися один до одного та до своїх батьків, виховати любов та повагу до своєї батьківщини.

Діти з задоволенням провели час та наприкінці заходу отримали солодку винагороду.

У заході взяли участь 30 осіб.

 

06.06.2018 року фахівцем із соціальної роботи Нікітіною І.В. спільно з бібліотекарем с-ща Роздольне Соловйовою І.А., біля Роздольненського сільського будинку культури, серед учнівської молоді проведено лекцію на тему «Хрещення Київської Русі-України».

Захід проведено з метою прослідкувати процес утворення східнослов’янської держави з центром у Києві та визначити походження назви «Русь», охарактеризувати правління князів, проаналізувати їхню діяльність, суспільно-політичний устрій Київської держави, розвити в учнів уміння на основі джерел інформації аналізувати історичні факти й події та оцінювати їх, сприяти національно-патріотичному вихованню учнів.

У заході взяли участь 10 осіб.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора