Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Мар’їнська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області щодо роботи інспекції та роз’яснення податкового законодавства

Дата: 22.05.2018 10:09
Кількість переглядів: 651

За 4 місяці 2018 року власники нерухомості вже сплатили 1,7 мільйонів гривень

З початку 2018 року власники нерухомості міста Вугледар, Мар’їнського та Великоновосілківського районів юридичні особи перерахували до місцевих бюджетів 1,7 мільйонів гривень податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки,що перевищило минулорічні показники на 52,2% або на 0,6 мільйонів гривень. Зокрема у квітні до бюджету надійшло  867 тисяч гривень податку на нерухоме майно.

Нагадуємо, що фізичні особи, які мають у власності нерухомість, що підлягає оподаткуванню до 1 липня звітного року отримають податкові повідомлення-рішення про суму нарахованого податку на нерухоме майно.

Податківці акцентують увагу, що у разі розбіжностей з визначеною у податковому повідомленні сумою податку, громадяни мають право звернутися до фіскального органу за місцем реєстрації та провести звірку даних. Зробити це вони мають протягом 60 днів з дня отримання податкового повідомлення, адже по завершенню зазначеного терміну до моменту сплати податку буде нарахована пеня. 

Для звірки даних щодо нарахованої суми податку громадяни та фізичні особи – підприємці, які є власниками об’єктів нежитлової та житлової нерухомості Мар’їнського району, можуть звертатись до Мар’їнської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області за адресою: місто Курахове, вулиця Пушкіна будинок 17. В свою чергу громадяни міста Вугледар та Великоновосілківського району мають звертатися до Центрів обслуговування платників Вугледарського та Великоновосілківського відділень Мар’їнської ОДПІ.

З початку року до Мар’їнської ОДПІ надійшло два запити на інформацію

Закон України від 13.01.2011 №2939-VI «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон № 2939) визначає порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації

До Мар’їнської ОДПІ за січень - квітень 2018 року електронною поштою від юридичних осіб надійшло 2 запити. На вказані запити на інформацію відповіді надані у встановлені законодавством терміни. 

Мар’їнська ОДПІ нагадує, що запит на інформацію має містити:

ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;

загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Шановні роботодавці!

Нагадуємо: заробітна плата найманих працівників не може бути нижчою за законодавчо встановлений розмір

(з 1 січня 2018 року-3723 гривень)

Відповідно до норм Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» мінімальна заробітна плата з 1 січня 2018 року складає 3723 гривень на місяць.

Мар’їнська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області звертає увагу роботодавців на те, що заробітна плата найманих працівників не повинна бути нижчою за законодавчо встановлений розмір.

Донеччина: на непідконтрольну територію не проїхали парфуми вартістю 27,5 тисяч гривень

Співробітниками спеціального підрозділу податкової міліції ДФС України,  який залучений до складу Об’єднаних сил, спільно з працівниками прикордонної служби України 18 травня 2018 року під час поглибленого огляду на КПВВ «Майорське» автомобілю Mersedes Benz Vito, що рухався з м. Бахмут під керуванням мешканця м. Макіївка Донецької області, виявлено парфуми вартістю 27,5 тис. грн, які останній намагався приховано перевезти до тимчасово окупованої території України.

Складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.2 ст.204-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, товарно-матеріальні цінності вилучено.

На Донеччині з незаконного обігу вилучено тютюнові вироби загальною вартістю 435 тисяч гривень

Днями співробітниками оперативного управління податкової міліції  ГУ ДФС у Донецькій області та співробітниками спеціального підрозділу податкової міліції ДФС України, який залучений до складу Об’єднаних сил, спільно із працівниками Прокуратури Донецької області, а також за участю представників Служби безпеки України та Збройних сил України під час проведення загальнодержавної операції «Акциз-2018» у «сірій зоні», в районі селища Верхньоторецьке Донецької області, при перетині лінії зіткнення було затримано автомобіль, на якому незаконно транспортувались тютюнові вироби  з марками акцизного податку України, у загальній кількості 14500 пачок. 

Тютюнові вироби, орієнтовною вартістю 435 тисяч гривень,  вилучено з незаконного обігу.

За даним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

Слідчі дії тривають.

На Донеччині новий шахтарський спецодяг на 40,5 тисяч гривень не пропустили з тимчасово окупованої території України

Співробітниками спеціального підрозділу податкової міліції ДФС України, який залучений до складу Об’єднаних сил, спільно з працівниками прикордонної служби 18 травня 2018 року під час огляду на КПВВ «Новотроїцьке» автомобілю Opel Omega під керуванням мешканця м. Вугледар виявлено 30 комплектів нового шахтарського спецодягу орієнтовною вартістю 40,5 тис. грн, які останній намагався перевезти з тимчасово окупованої території України.

Складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.204-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, товарно-матеріальні цінності вилучено.

Стан розгляду звернень громадян Мар’їнською ОДПІ

Якісний та кваліфікований розгляд звернень громадян, оперативне вирішення суперечливих питань, що виникають в сфері податкового законодавства – пріоритетний напрямок роботи фіскальної служби .

Протягом січня – квітня 2018 року керівництвом Мар’їнської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області було проведено 3 особистих прийоми громадян. В ході яких громадянам, на їх звернення, були надані своєчасні та  кваліфіковані усні роз’яснення та відповіді.

Тематика звернень - інформування щодо сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, реєстрації реєстраторів розрахункових операцій, реєстрації та обліку платників.

Згідно з графіком виїзних особистих прийомів громадян посадовими особами Головного управління ДФС у Донецькій області на ІІ квартал 2018 року, 18 червня 2018 року з 10:00 до 12:00 години року в приміщені Мар’їнської ОДПІ за адресою: м. Курахове, вул. Пушкіна, будинок 17, кабінет 5, буде проведено виїзний особистий прийом заступником начальника Головного управління ДФС у Донецькій області – начальником Покровсько-Добропільського управління Єльниковою Аллою Петрівною.

Звертаємо увагу громадян, що вони також мають можливість потрапити на виїзні особисті прийоми громадян посадовими особами Головного управління ДФС у Донецькій області або на особистий прийом до керівництва інспекції , згідно із затвердженими графіками прийому.

Ознайомитись з графіками особистого прийому громадян керівництвом Мар’їнської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області можна за посиланням. http://dn.sfs.gov.ua/okremi-storinki/struktura/73833.html.

Оголошення щодо проведення виїзних особистих прийомів громадян посадовими особами Головного управління ДФС у Донецькій області розміщуються на субсайті Головного управління ДФС у Донецькій області, а також на офіційних веб-сайтах Мар’їнської районної державної адміністрації, Великоновосілківської районної державної адміністрації, Вугледарської міської ради, Курахівської міської ради.

Попередній запис громадян на виїзні особисті прийомів  посадовими особами Головного управління ДФС у Донецькій області або на особистий прийом до керівництва інспекції здійснюється з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 13.00 та з 13.45 до 18.00 (у п’ятницю до 16.45) у телефонному режимі за номером (06278) 3-36-30.

За січень-квітень 2018 року ЦОП Мар’їнської ОДПІ надано 7982 адміністративних послуг

У Центрах обслуговування платників (далі - ЦОП) Мар’їнської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області представникам бізнесу та громадянам надається широкий спектр адміністративних, консультативних та інформаційних послуг, забезпечується приймання податкової звітності, прийом та реєстрація вхідної кореспонденції, попередній запис громадян на особистий прийом, видача довідок тощо. Також для зручності відвідувачів у Центрах функціонує система Wi-Fi.

Протягом січня – квітня 2018 року ЦОП Мар’їнської ОДПІ надано 7982 адміністративні послуги, що у 2,3 рази більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року .

Найбільш популярна адміністративна послуга з отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків ( ДРФО) про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків. За чотири місяця 2018 року громадяни отримали 4222 таких відомостей, їх питома вага у загальній кількості отриманих з початку року адмінпослуг – 52,9 %.

Також запитуваними з боку суб`єктів господарювання у січні-квітні 2018 року були такі адміністративні послуги:

- видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків – 2600 (32,6%);

- реєстрація книг обліку розрахункових операцій 269 (3,4 %);

- надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 198 (2,5 %).

З більш детальною інформацією щодо контактів, адрес Центрів обслуговування платників та переліків адміністративних послуг можна ознайомитись на офіційному субсайті ГУ ДФС у Донецькій області за посиланням http://dn.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/.html. Зокрема ЦОП у місті Курахове за посиланням http://dn.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv1/125357.html, ЦОП Великоновосілківського відділення - http://dn.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv1/125348.html та http://dn.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv1/137078.html - ЦОП Вугледарського відділення.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора