Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про результати стану реалізації антикорупційних заходів за 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в Великоновосілківському районі

Дата: 05.03.2018 11:39
Кількість переглядів: 479

Робота з реалізації антикорупційних заходів за 2017 рік в управлінні проводилася відповідно до норм чинного законодавства.

Відповідно до Закону України від 14.10.2014 № 1700 «Про запобігання корупції» та Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) від 11.08.2016 № 3 (зі змінами та доповненнями) в управлінні організовано контроль за своєчасним поданням державними службовцями електронних декларацій. Декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2016 рік подані своєчасно без порушення термінів всіма державними службовцями управління. Але мало місце неподання декларації особою, що звільнилася та припинила діяльність з виконання функцій держави. Про цей випадок було своєчасно та в установленому порядку повідомлено НАЗК.

В управлінні ведеться контроль за сталим і своєчасним фінансуванням витрат на виплату пенсій, який проводиться згідно методичних рекомендацій щодо організації роботи з фінансування пенсійних виплат затверджених наказом головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області від 06.03.2008 року № 70. На виконання Закону України від 25.12.2015 № 922 -VІІІ «Про публічні закупівлі» річний план, додаток до річного плану та зміни до них оприлюднюються на веб-порталі prozorro.gov.ua через електронний майданчик та на суб-сайті головного управління Пенсійного фонду України. Закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється з дотриманням вимог чинного законодавства, керуючись вартісними межами. Відповідно до Закону України «Про відкритість використання публічних коштів» інформація про використання коштів, заключні договори, акти виконаних робіт та звіти про виконання бюджету управління оприлюднюються на єдиному веб-порталі використання публічних коштів (Е-Дата).

Здійснюється підвищення професійного рівня державних службовців шляхом участі у технічних навчаннях та курсах підвищення кваліфікації. Технічні навчання проводяться за напрямком дотримання норм антикорупційного законодавства та законодавства про державну службу.

З метою запобігання корупційних проявів при прийомі громадян дотримується принцип прозорості та доступності, робоча зона оснащена відео- та аудіо фіксацією.

Повідомлення щодо можливих корупційних правопорушень з боку службовців управління не надходили.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора