Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Засідання робочої групи з контролю за ходом підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до роботи в зимових умовах

Дата: 18.06.2018 11:44
Кількість переглядів: 509

15.06.2018 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Кіруцака Є.І. проведено засідання робочої групи з контролю за ходом підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до роботи в зимових умовах 2018-2019 років.

З інформацією про необхідність дотримання вимог «Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду» при виконанні оцінки готовності теплових господарств споживачів, джерел теплової енергії та складанні актів готовності по котельним та об’єктам соціальної сфери виступив Сегеда П.Г. - державний інспектор з енергетичного нагляду Покровського відділення Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної та теплової енергії у Донецькій області.

Заслухано керівників житлово-комунального господарства та соціальної сфери району про хід підготовки до роботи в зимових умовах 2018-2019 рр.

За результатами засідання рекомендовано:

- вжити заходів щодо проходження навчання відповідальних за теплове господарство;

- провести роботу з підписання актів готовності теплового господарства у Покровському відділенні Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної та теплової енергії у Донецькій області;

- звернути особливу увагу на проведення інструктажів з техніки безпеки;

- вжити заходів із створення запасів вугілля, необхідних до кінця опалювального періоду;

- забезпечити проведення робіт з підготовки підконтрольних об’єктів до 01.09.2018 року.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора