Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Продовжується робота щодо підготовки проекту Програми соціального і економічного розвитку Великоновосілківського району на 2019 рік та основні напрямки розвитку на 2020 і 2021 роки

Дата: 23.10.2018 11:53
Кількість переглядів: 475

Голова райдержадміністрації Ященко Г.А. провела робочу нараду щодо підготовки проекту Програми соціального і економічного розвитку Великоновосілківського району на 2019 рік та основні напрямки розвитку на 2020 і 2021 роки згідно концепції Програми соціального і економічного розвитку Донецької області на 2019 рік.

Заслухано в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Йовбака Ю.І.; директора Великоновосілківського районного центру зайнятості Буряка С.О.; завідувача сектору з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи райдержадміністрації Барабаша В.П.; начальника міськрайонного управління у Великоновосілківському районі та м. Донецьку Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Чагана А.О.; в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Гноєву С.О.; директора Великоновосілківської районної комплексної дитячої юнацької спортивної школи «Старт» Шапаренка В.М., які доповіли про підготовку матеріалів до проекту Програми.

За результатами обговореного затверджено запропоновані заходи та надано доручення узгодити їх з керівниками департаментів Донецької облдержадміністрації.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора