Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Профілактичний рейд «Сім’я»

Дата: 21.03.2018 11:53
Кількість переглядів: 681

20 березня 2018 року начальником відділу центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Хараманом В.С., головним спеціалістом служби у справах дітей райдержадміністрації Балабан В.В., фахівцем центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Єгоровим Д.Е. на території Великоновосілківської селищної ради проведено профілактичний рейд «Сім’я», з метою раннього виявлення сімей з дітьми, які потребують сторонньої допомоги, перебувають у складних життєвих обставинах, запобігання бездоглядності і безпритульності дітей, всебічного вивчення умов проживання, виховання дітей, пропаганди кращих зразків сімейного виховання.

В ході рейду проаналізовано умови проживання багатодітних сімей, які потребують сторонньої допомоги. Батькам надані необхідні консультації, проведені бесіди, щодо ведення здорового способу життя, створення належних умов для виховання дітей, санітарного стану в будинках, виконання батьківських обов’язків.

Фахівцями складено акти умов проживання родин з зазначенням термінів для усунення недоліків, надані методичні та практичні рекомендації. Батьків попереджено про адміністративну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Робота з сім’ями триває.

Головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Балабан В.В.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора