Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Національний форум «Час зростати!»

Дата: 20.06.2018 10:56
Кількість переглядів: 558

26 червня 2018 року Торгово–промислова палата України спільно з проектом FORBIZ в рамках ініціативи EU4Business проводить Національний Форум розвитку МСБ 2018 «Час Зростати!» (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, Торгово–промислова палата України, реєстрація учасників та вітальна кава 09:30 – 10:30).

Формат передбачає насичену програму, яка складається з тематичних дискусійних панелей, присвячених питанням імплементації європейських програм підтримки МСБ в Україні, доступним фінансовим інструментам від національних і міжнародних фінансових установ та презентацій успішних історій від українських підприємств з різних галузей економіки.

Характерною ознакою Форуму буде проведення виставки програм та проектів підтримки бізнесу від національних та міжнародних організацій, у тому числі українських фінансово – кредитних установ.

Також передбачається проведення трьох практичних воркшопів для представників бізнесу за наступними темами: Європейські програми Enterprise Europe Network та Erasmus for Young Entrepreneurs (інтернаціоналізація бізнесу, пошук нових ринків та партнерів), Експорт до ЄС та обмін досвідом і налагодження ділових зв’язків з німецькими підприємствами в рамках програми від німецького уряду Fit for partnership with Germany.

За детальною інформацією звертайтеся до відділу впровадження реформ та економічного розвитку управління економіки, розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу райдержадміністрації або за телефоном: 22-0-82.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора