Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Міжвідомча робоча нарада

Переглядів: 338

23 квітня 2019 року голова райдержадміністрації Ганна Ященко провела міжвідомчу робочу нараду щодо превентивних заходів протидії булінгу в загальноосвітніх навчальних закладах району.

Нарада відбулась за участю заступника голови райдержадміністрації Євгена Кіруцака, начальника управління освіти, молоді та спорту Тетяни Пархом та начальника Великоновосілківського відділення поліції Волноваського відділу поліції ГУНП в Донецькій області Андрія Друмова.

«Булінг» – це агресивна поведінка, що зазвичай повторюється. Вона має за мету завдати шкоду, викликати страх або тривогу, або ж створити негативне середовище у школі для іншої особи.

Учасники наради розробили план заходів, що будуть впроваджуватись в загальноосвітніх школах району, з залученням відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації та силових відомств району.

Голова райдержадміністрації Ганна Ященко наголосила на необхідності жорсткого контролю вирішення проблеми булінгу, та окреслила план подальших спільних дій для ліквідації насильства серед учнів Великоновосілківсщини.

 

 

 « повернутися до списку новин