Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Семінар – тренінг «Використання альтернативних методів вирішення спорів/конфліктів, діючих програм та наявних в регіоні послуг з медіації»

Дата: 05.06.2018 11:59
Кількість переглядів: 610

В рамках виконання заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017 – 2018 роки 07 червня у м. Маріуполь (пр. Будівельників, 143, Маріупольське відділення Донецької торгово-промислової палати) буде проведено семінар – тренінг «Використання альтернативних методів вирішення спорів/конфліктів, діючих програм та наявних в регіоні послуг з медіації».

До участі у семінарі запрошуються: представники бізнесу (підприємці, юристи, менеджери, та ін.), представники органів влади, неурядових організацій та бізнес-асоціацій, адвокати, судді та всі бажаючі, хто по роду своєї діяльності спілкуються з людьми та мають справи з вирішення спорів/конфліктів.

Семінар – тренінг покликаний ознайомити учасників з більш ефективними механізмами вирішення спорів, які виправдали себе в інших країнах, чим досягти покращень для суспільства, бізнесу, сторін конфлікту в частині економії часу та коштів, повної конфіденційності, можливості впливу на результат та зберегти ділові та партнерські взаємовідносини, гарантії виконання прийнятого рішення, тощо та, крім того, забезпечення зняття емоційного напруги у конфлікті та регіоні тощо. За час семінару буде проведено ознайомлення та відпрацювання деяких методів вирішення спорів та проведено практичні заняття.

Реєстрація учасників – з 9-30 год.

Більш детальну інформацію про семінар – тренінг Ви можете отримати на офіційному сайті Донецької ТТП та за тел.: +38050-460-7771 (Олена Жорник).

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора