Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Засідання робочої групи щодо забезпечення виконання Закону України «Про вибори Президента України»

Дата: 28.01.2019 12:01
Кількість переглядів: 504

Чергові вибори президента України відбудуться 31 березня 2019 року. Виборчий процес - це здійснення суб'єктами, визначеними ст.12 закону «Про вибори президента України», виборчих процедур.

Він включає наступні етапи: висування та реєстрація кандидатів на пост президента; утворення окружних та дільничних виборчих комісій; проведення передвиборної агітації; утворення спеціальних виборчих дільниць, що існують на тимчасовій основі; складання списків виборців, їх перевірка та уточнення; голосування у день виборів; підрахунок голосів виборців, тощо.

25 січня 2019 року під керівництвом голови райдержадміністрації Ганни Ященко відбулось засідання робочої групи щодо забезпечення виконання Закону України «Про вибори Президента України» у Великоновосілківському районі.

Під час засідання між членами робочої групи розподілено ряд обов’язків щодо контролю за виконанням Закону: перевірка готовності виборчих дільниць і відповідності приміщень, в яких вони локалізуються, дотримання органами місцевого самоврядування календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення виборів президента, тощо.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора