Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Засідання робочої групи

Дата: 13.08.2018 12:03
Кількість переглядів: 594

Заступник голови райдержадміністрації Кіруцак Є.І. провів засідання робочої групи по контролю за ходом підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до роботи в зимових умовах 2018-2019 років.

Члени робочої групи доповіли про стан готовності котелень об’єктів соціальної сфери, залишок вугілля та оголошення тендерів на придбання необхідної кількості палива до кінця наступного опалювального періоду.

Для опалення районного культурно оздоровчого комплексу розроблено проектно-кошторисну документацію на будівництво котельні та проведено її державну експертизу. Проектно-кошторисну документацію буде направлено до облдержадміністрації з метою фінансування за рахунок Програми соціально-економічного розвитку району.

Котельня Великоновосілківського районного центру соціально-психологічної реабілітації дітей до наступного опалювального періоду готова. Укладено договір з постачальниками на придбання 108 тон вугілля, яке буде завезено протягом вересням – жовтня поточного року.

Котельня Територіального центру до роботи в зимових умовах готова. Ведеться робота з підготовки пункту обігріву.

Стосовно закладів освіти району на теперішній час до роботи повністю готові 13 котелень, у 5 вугільних котельнях необхідна заміна котлів, на придбання яких кошти, поки що, не виділені. Управлінням освіти молоді та спорту райдержадміністрації підготовлено запит до районної ради щодо виділення коштів для придбання 5 котлів, 3 димових труб та циркуляційних насосів. У 2 газових котельнях буде проведено технічне обслуговування та передпускові роботи. Перший тендер на придбання вугілля відмінено, зараз триває період повторного тендеру.

На котельні №4 «Пенсійний фонд» проведена заміна зовнішньої теплової мережі, планується встановлення теплового лічильника. Ведуться роботи з поточного ремонту водопровідних мереж, проведені роботи з очистки 200 м каналізаційної мережі по вул. Пушкіна смт Велика Новосілка.

З 44 багатоповерхових житлових будинків повністю підготовлено 44.

Підготовка всіх підвідомчих об’єктів здійснюється згідно затвердженого графіку.

За підсумками обговорення зазначеного питання керівникам житлово-комунального господарства та соціальної сфери рекомендовано:

- вжити заходів щодо проходження навчання відповідальних за теплове господарство;

- не зволікати з підписанням актів готовності теплового господарства у Покровському відділенні Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної та теплової енергії у Донецькій області;

- звернути особливу увагу на проведення інструктажів з техніки безпеки;

- вжити заходів із створення запасів вугілля, необхідних до кінця опалювального періоду;

- забезпечити проведення робіт з підготовки підконтрольних об’єктів до 01.09.2018 року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора