Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Апаратна нарада

Дата: 08.10.2018 12:11
Кількість переглядів: 745

Сьогодні в залі засідань районної ради голова Великоновосілківської райдержадміністрації Ганна Ященко провела апаратну нараду за участю першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Алчієва, заступника голови райдержадміністрації Євгена Кіруцака, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Чаган, керівників управлінь, відділів райдержадміністрації, районних відділень міністерств і центральних органів виконавчої влади, установ, організацій району.

В ході засідання обговорено питання стану проведення осінньо-польових робіт у Великоновосілківському районі у 2018 році, підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, заслухано інформацію про результати лабораторних досліджень води питної, харчових продуктів та зливів на об’єктах Великоновосілківського району за 9 місяців 2018 року, хід виконання антикорупційного законодавства та стан виконавської дисципліни у відділах, управліннях райдержадміністрації, стан роботи зі зверненнями громадян.

Про урочисті заходи з нагоди святкування Дня захисника України доповіла начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Ніна Тарасьєва. В розрізі даного питання заслухано пропозиції військового комісара Великоновосілківського райвійськкомату підполковника Кріпця Олега Володимировича.

Щодо відкриття у населених пунктах Великоновосілківського району агентських пунктів Пенсійного фонду України заслухано доповідь начальника Великоновосілківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Ольги Зрожевської.

Окрім того, до переліку організаційних питань увійшли гострі теми підготовки підприємства „Автодор №1” дочірнього підприємства „Донецький облавтодор” ВАТ Державна акціонерна компанія  „Автомобільні дороги України” до зими, роботи з особами які перемістилися з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції і субсидії.

Голова райдержадміністрації Ганна Ященко вкотре акцентувала увагу на необхідності пришвидшення вирішення питання забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2018-2020 роки, та надала доручення начальнику служби у справах дітей райдержадміністрації Анастасії Луценко відзвітувати про результати роботи за два тижні.

В результаті спільного, дієвого обговорення відповідних питань та планових завдань було надано ряд доручень окремим керівникам, скоординовано роботу служб та встановлено терміни виконання доручень.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора