Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Засідання постійних комісій

Дата: 22.11.2018 12:18
Кількість переглядів: 477

20 листопада 2018 року заступник голови райдержадміністрації Кіруцак Є.І. провів засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Членами комісії розглянуто 88 заяв щодо призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. За результатами розгляду документів 75 громадянам даної категорії призначено соціальні виплати, 13 громадянам відмовлено оскільки в ході перевірки не було підтверджено їх фактичне проживання на території Великоновосілківського району.

 

22 листопада 2018 року заступник голови райдержадміністрації Кіруцак Є.І. провів засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та комісії з питань надання населенню субсидій.

В ході засідання розглянуто 9 заяв про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям громадян. За результатами обговорення членами комісії вирішено призначити державну соціальну допомогу 8 заявникам, відмовлено у призначенні 1 заявнику. Всі рішення прийняті згідно з чинним законодавством.

До комісії з питань надання населенню субсидій надійшло 37 заяв про призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та про призначення субсидії на придбання скрапленого балонного газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, та оплату житлово-комунальних послуг.

За результатами обговорення вирішено призначити субсидії 35 заявникам, відмовлено з причин, передбачених Законом України, 2 заявникам.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора