Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Виїзний прийом громадян

Дата: 20.04.2018 12:24
Кількість переглядів: 520

19.04.2018 року, відповідно до затвердженого графіку, заступник голови райдержадміністрації Кіруцак Є.І. провів виїзний прийом громадян на території Новопетриківської сільської ради з метою вирішення актуальних питань.

За попереднім записом на прийом звернулися мешканці з питаннями стосовно виділення земельних ділянок, постановки на облік до Великоновосілківського районного центру зайнятості, оформлення інвалідності, вивезення твердих побутових відходів, пільгового проїзду.

Також на прийом до заступника голови райдержадміністрації звернулась ініціативна група Новопетриківської громади с. Новопетриківка члени якої порушили питання земельного податку, соціального захисту громадян, роботи Новопетриківської сільської ради, питання роботи закладів освіти Новопетриківської сільської ради, організації дозвілля та зайнятості молоді, об’єднання територіальних громад та інші.

Детально обговорено зазначені питання та можливість їх вирішення, надані відповіді та роз’яснення.

Окремим керівникам надані доручення по вирішенню питань та надання відповідної інформації.

По закінченню особистого прийому заступник голови райдержадміністрації Кіруцак Є.І. поспілкувався з Новопетриківським сільським головою Єфименко О.В. щодо соціально-економічного розвитку громади та метою ознайомлення з роботою закладів соціальної сфери відвідав Новопетриківські ЗОШ I-II та I-III ступенів, Ялинський сільський будинок культури, дошкільний навчальний заклад.

У закладах оглянуто виконані ремонтні роботи, обговорено стан матеріально-технічної бази та освітянську реформу, яка несе багато нового як в організацію роботи освітніх установ так і в навчальний процес. Також обговорено проблеми і досягнення шкіл.

В Ялинському сільському будинку культури наразі ведуться внутрішні ремонтні роботи які планується завершити до вересня поточного року.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора