Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Участь у тренінгу

Дата: 16.04.2018 12:26
Кількість переглядів: 536

12-13 квітня 2018 року в рамках Проекту «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України», що фінансується Швейцарською Конфедерацією та Урядом Швеції у м. Святогірськ проведено тренінг на тему «Громадська рада та органи місцевого самоврядування: механізм впливу громадськості на прийняття рішень (локальна демократія)» за участю Балацко Л.І. – голови Великоновосілківської районної організації профспілки працівників освіти і науки України, голови Громадської ради при райдержадміністрації.

Захід проведено з метою формування практичних навичок використання механізмів залучення громадськості до розробки та прийняття рішень органів місцевого самоврядування, розуміння можливостей та обмежень існуючих інструментів та доцільності їх застосування з урахуванням особливостей території, підвищення компетенції членів громадських рад та органів місцевого самоврядування.

За підсумком тренінгу учасники заходу отримали систематизовані знання з тематики тренінгової програми та добірку практичних кейсів у вигляді роздаткового матеріалу. Також всім учасникам забезпечено консультаційний супровід фахівців протягом трьох місяців.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора