Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район,
смт Велика Новосілка, вулиця Центральна, 34
телефон:(06243)21-3-34, факс:(06243)21-7-66, e-mail:vns.a@dn.gov.ua

Участь у тренінгу

Переглядів: 300

12-13 квітня 2018 року в рамках Проекту «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України», що фінансується Швейцарською Конфедерацією та Урядом Швеції у м. Святогірськ проведено тренінг на тему «Громадська рада та органи місцевого самоврядування: механізм впливу громадськості на прийняття рішень (локальна демократія)» за участю Балацко Л.І. – голови Великоновосілківської районної організації профспілки працівників освіти і науки України, голови Громадської ради при райдержадміністрації.

Захід проведено з метою формування практичних навичок використання механізмів залучення громадськості до розробки та прийняття рішень органів місцевого самоврядування, розуміння можливостей та обмежень існуючих інструментів та доцільності їх застосування з урахуванням особливостей території, підвищення компетенції членів громадських рад та органів місцевого самоврядування.

За підсумком тренінгу учасники заходу отримали систематизовані знання з тематики тренінгової програми та добірку практичних кейсів у вигляді роздаткового матеріалу. Також всім учасникам забезпечено консультаційний супровід фахівців протягом трьох місяців.

« повернутися до списку новин