Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Робоча нарада з питання сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування для забезпечення своєчасного фінансування виплати пенсій

Дата: 06.08.2018 17:30
Кількість переглядів: 802

06.08.2018 року заступник голови райдержадміністрації Кіруцак Є.І. провів робочу нараду за участю представників Великоновосілківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області, Великоновосілківського відділення Мар’їнської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС України в Донецькій області, Великоновосілківського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області.

Учасниками наради обговорено стан сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) для забезпечення своєчасного фінансування виплати пенсій, затверджено механізм спільних дій щодо погашення заборгованості зі сплати ЄСВ по Великоновосілківському району, опрацьовано списки боржників зі сплати єдиного соціального внеску по Великоновосілківському району, вирішено викликати боржників на засідання регіональної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення при райдержадміністрації для вирішення зазначеної проблеми.

Великоновосілківському районному відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області рекомендовано провести інвентаризацію виконавчих проваджень зі стягнення коштів на користь Пенсійного фонду України та вжити заходів щодо виконання рішень, передбачених Законом України «Про виконавче провадження».

Підвівши підсумки засідання, заступник голови райдержадміністрації Кіруцак Є.І. зазначив, що саме своєчасна сплата єдиного соціального внеску гарантує громадянам право на соціальний захист, тому вкрай важливо вжити всі можливі заходи для погашення зазначеної заборгованості.

Відповідно до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» єдиний внесок сплачується платниками не пізніше 20 числа місяця, що настає за базовим звітним періодом, незалежно від виплати заробітної плати та незалежно від фінансового стану платника. У разі несвоєчасної або не в повному обсязі сплати єдиного внеску до платника застосовуються фінансові санкції.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора