Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В районі проведено інформаційні кампанії популяризації послуги сімейного патронату та пошуку кандидатів у патронатні вихователі

Дата: 26.10.2018 09:17
Кількість переглядів: 815

З метою популяризації послуги сімейного патронату та пошуку кандидатів у патронатні вихователі, ознайомлення з основними поняттями та вимогами щодо організації створення сім’ї патронатного вихователя, забезпечення прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом із батьками та надання їй та її рідним послуг, спрямованих на повернення в родину, а також, з метою популяризації розвитку сімейних форм виховання фахівцями із соціальної роботи та спеціалістами  Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в період з 08.10.2018 року по 23.10.2018 року серед населення Великоновосілківського району були проведені наступні заходи:

08.10.2018 року серед населення с-ща Благодатне проведено інформаційну кампанію на тему: «Візьміть дитину в родину». Охоплено 37 осіб.

10.10.2018 року на батьківських зборах серед батьків та колективу Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено бесіду стосовно патронату над дитиною. Охоплено 67 осіб.

10.10.2018 року у Краснополянській ЗОШ І-ІІІ ступенів серед педагогічного колективу проведено інформаційну компанію стосовно послуги патронатного вихователя та пошуку кандидатів у патронатні вихователі. Охоплено 24 особи.

11.10.2018 року на батьківських зборах  у Шевченківській ЗОШ І – ІІІ ступенів серед батьків проведено лекцію на тему: «Патронат над дитиною». Охоплено 52 особи.

12.10.2018 року серед населення на центральній площі проведено інформаційну кампанію з метою інформування людей та пошуку кандидатів у патронатні вихователі. Охоплено понад 50 осіб.

16.10.2018 року на батьківських зборах у Богатирській ЗОШ І-ІІІ ступенів серед батьків проведено лекцію на тему: «Патронат-нова форма виховання дитини». Охоплено 90 осіб.

18.10.2018 року серед педагогічного колективу Новопетриківської ЗОШ І-ІІ ступенів проведено інформаційну компанію на тему: «Послуга патронатного виховання». Охоплено 12 вчителів.

18.10.2018 року на батьківських зборах у Нескучненській ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М.О. Корфа серед батьків проведено лекцію на тему: «Патронатне виховання». Охоплено 53 особи.

21.10.2018 року на території Старомайорської сільської ради проведено інформування населення щодо створення патронатної родини та розповсюдження інформаційно-просвітницького матеріалу. Охоплено 65 осіб.

21.10.2018 року на території Костянтинопільської сільської ради серед населення проведено інформаційну кампанію «Дитині потрібна родина». Охоплено 53 особи.

22.10.2018 року на батьківських зборах серед батьків та колективу Розливненської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено лекцію на тему: «Патронат - нова форма сімейного виховання дитини». Охоплено 73 особи.

23.10.2018 року на території Керменчицької сільської ради проведено інформаційну акцію серед населення на тему: «Дитині потрібна родина». Охоплено 32 особи.

В усіх сільських радах оформлено куточки з інформаційно-просвітницькими буклетами.

Всіх учасників проінформовано про види сімейного виховання, що таке патронат, хто такий патронатний вихователь, які права має патронатний вихователь, які діти можуть бути влаштовані під патронат, про термін перебування дитини в патронаті, про соціальну допомогу та грошове забезпечення. Також ознайомлено з нормативно-правовими актами: Законом України «Про охорону дитинства» та Сімейним кодексом України.

Великоновосілківським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було виготовлено та розповсюджено понад 400 інформаційно-просвітницьких матеріалів у вигляді буклетів, брошур, пам’яток, серед усіх учасників проведених заходів.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора