Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ЦЕНТР РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА ВІДКРИТО

Дата: 27.04.2018 09:38
Кількість переглядів: 623

З 16.04.2018 року в Великоновосілківському районному центрі зайнятості розпочав роботу консалтинговий центр. До роботи долучилися працівники Великоновосілківської райдержадміністрації.

25 квітня 2018 року в рамках роботи Центру розвитку підприємництва (консалтингового центру) у Великоновосілківському районному центрі зайнятості відбувся тренінг з основ бізнес-планування за участю соціальних партнерів.

Про діючий проект «Український донецький куркуль», регіональну програму розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки, а також про кредитування сфери тваринництва розповів начальник управління економіки, розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу райдержадміністрації Бакаєв Ю.О.

За допомогою відео презентації присутні ознайомилися з алгоритмом фінансової підтримки підприємництва.

Про зміни в законодавстві та можливості отримати фінансову допомогу вимушено переміщеним особам розповідали представники Агентства ООН по справам біженців та Центру вторинної правової допомоги.

Під час заходу присутні отримали відповіді на питання стосовно переліку необхідних документів для участі у грантових програмах, структури бізнес-плану та умов його фінансування.

Надані індивідуальні консультації з юридичних питань.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора