Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

І (районний) етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді

Дата: 08.10.2018 12:39
Кількість переглядів: 629

З метою популяризації національно-патріотичного виховання молоді та розвитку військово-спортивних видів багатоборств, популяризації та залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом та військово-прикладними видами спорту, як однієї з форм підготовки молоді до служби в армії, визначення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, утворених відповідно до законів України у правоохоронних органах, рятувальних та інших спеціальних службах, підвищення спортивної майстерності молоді допризовного віку, формування та пропаганди здорового життя, підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму учнівської молоді Великоновосілківського району 6 жовтня 2018 року на стадіоні «Колос» відбувся І (районний) етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді серед збірних команд закладів загальної середньої освіти.

Дев’ять збірних команд взяли участь в змаганнях. Юнаки Великоновосілківської гімназії з ЗОШ І ступеня, Великоновосілківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Керменчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Комарської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Нескученської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М.О. Корфа, Розливенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Старомлинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Шахтарської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. показували свою майстерність та вправність в 5 видах військово-спортивних багатоборств: стрільба з пневматичної гвинтівки, біг на 100 м, біг на 1500 м, підтягування на перекладині, метання гранати Ф-1 на дальність.

Юні спортсмени вправно виконували всі завдання та якнайкраще продемонстрували свою спортивну підготовку.

Для неупередженої оцінки досягнень учасників до суддівства змагань І (районного) етапу Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді були залучені заступник військового комісара з територіальної оборони Великоновосілківського РВК підполковник Манухін Валентин Володимирович, начальник відділення офіцерів запасу і кадрів Великоновосілківського РВК старший лейтенант Левентов Денис Володимирович, т.в.о. начальника Великоновосілківського ВП Волноваського ВП ГУНП в Донецькій області майор поліції Мангуш Руслан Анатолійович та старший інспектор сектору кадрового забезпечення Волноваського відділу поліції ГУНП в Донецькій області майор поліції Цюцюра Олександр Вікторович.

В особистому заліку з видів військово-спортивних багатоборств призові місця розподілилися таким чином:

Стрільба з пневматичної гвинтівки

І місце – Водолазський Максим (Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня)

ІІ місце – Левшин Олександр(Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня)

ІІІ місце – Дем’яненко Дмитро (Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня)

 

Біг на 100 м

І місце – Дем’яненко Дмитро (Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня)

ІІ місце – Григорук Богдан (Старомлинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)

ІІІ місце – Євтєхов Микита (Старомлинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)

Біг на 1500 м

І місце – Дем’яненко Дмитро (Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня)

ІІ місце – Рєзніченко Ерік (Комарська ЗОШ І-ІІІ ступенів)

ІІІ місце – Мотора Олександр (Шахтарська ЗОШ І-ІІІ ступенів)

Підтягування на перекладині

І місце – Мотора Олександр (Шахтарська ЗОШ І-ІІІ ступенів)

ІІ місце – Степаненко Володимир (Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня) та Владимиров Ростислав (Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)

ІІІ місце – Чепіга Дмитро (Шахтарська ЗОШ І-ІІІ ступенів)

Метання гранати Ф-1 на дальність

І-ІІ місце – Михальченко Дмитро (Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) та Процкіх Вадим (Комарська ЗОШ І-ІІІ ступенів)

ІІІ місце – Ульянченко Микола (Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)

За найбільшою кількістю набраних балів у командному заліку першість посіла збірна команда Великоновосілківської гімназії з ЗОШ І ступеня. Почесне друге місце вибороли юнаки Великоновоілківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2. Бронзовим призером Спартакіади стала збірна команда Старомлинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Переможці були нагороджені грамотами управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Збірна команда найкращих спортсменів буде захищати честь району на обласних змаганнях в квітні 2019 року в м. Маріуполь.

Вітаємо учасників змагань, бажаємо здоров’я та натхнення для отримання перемоги в наступних випробуваннях!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора