Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Засідання Громадської ради при райдержадміністрації

Дата: 06.04.2018 12:42
Кількість переглядів: 710

06.04.2018 року проведено засідання Громадської ради при райдержадміністрації за участю заступника голови райдержадміністрації Кіруцака Є.І, начальника відділу інформаційної та внутрішньої політики райдержадміністрації Литвиненко К.В.

Під час засідання заслухано членів Громадської ради при райдержадміністрації про виявлення бажання громадськістю взяти участь в обговорені звіту з оцінки впливу на довкілля при провадженні планової діяльності щодо видобування літієвих руд на Шевченківському родовищі ТОВ «ПЕТРО-КОНСАЛТІНГ» на території Шевченківської сільської ради Великоновосілківського району для надання зауважень і пропозицій, у зв’язку із занепокоєнням актуальними питаннями, серед яких: чи призведе планова діяльність підприємства до несприятливих умов та впливу на довкілля, які передбачені природоохоронні заходи та інші; вираженням невдоволення, зростанням соціального напруження і недовіри.

Заступником голови Великоновосілківської райдержадміністрації Кіруцаком Є.І. та в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Гноєвою С.О. надані роз’яснення про заплановану діяльність щодо видобування літієвих руд на Шевченківському родовищі ТОВ «ПЕТРО-КОНСАЛТІНГ».

За результатами спільних обговорень вирішено направити листа до відділу оцінки впливу на довкілля Міністерства екології та природних ресурсів України з проханням надати роз’яснення стосовно вибору зазначеної ділянки, впливу на довкілля і здоров’я людей при провадженні відповідної планової діяльності та провести громадські слухання на території Великоновосілківського району.

Також зазначаємо, що Великоновосілківською райдержадміністрацією та Шевченківською сільською радою підготовлені звернення до Міністерства екології та природних ресурсів України щодо організації та проведення відповідних громадських слухань, на яких надати населенню більш детальну інформацію щодо впливу видобутку літію на екологічний стан території та здоров’я людей.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора