Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Привітання голови райдержадміністрації Ганни Ященко до Дня працівників соціальної сфери

Дата: 02.11.2018 12:56
Кількість переглядів: 453

Шановні працівники управління пенсійного фонду, територіального центру соціального обслуговування, управління соціального захисту населення, центру зайнятості, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, відділення фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, а також фахівці інших установ і організацій, що належать до даного напрямку діяльності!

Ви ті, хто першими приймає на себе людські проблеми, біль та життєві негаразди. Ви ті, хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу.

Працівники соціальної сфери не лише виконують свої професійні обов’язки, вони здійснюють місію добра, милосердя, а подекуди й порятунку. І саме від них залежить довіра наших громадян до держави.

Я переконана, що лише люди з великим серцем та щирою душею, ті, хто завжди готовий прийти на допомогу, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну і важливу професію.

Шановні працівники соціальної сфери, сердечно бажаю вам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії і нехай добро, зроблене вами, повертається сторицею!


 

З повагою

Ганна Ященко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора