Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

Переглядів: 490

06.03.2018 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Кіруцака Є.І. проведена комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

В ході проведення комісія розглянула 133 акти обстеження матеріально-побутових умов проживання внутрішньо переміщених осіб.

За результатами обговорення членами комісії вирішено призначити (відновити) соціальні виплати 130 особам та відмовити у виплатах з поважних причин 3 особам.

Також розглянуто 71 акт щодо припинення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, у зв’язку зі скасуванням дії довідок про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб відповідно до порядку здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування затвердженого постановою КМУ від 08 червня 2016 року № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» та вирішено призупинити відповідні соціальні виплати 71 особі.« повернутися до списку новин