Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Робота Великоновосілківського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Переглядів: 306

23 квітня 2019 року фахівцем із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Яцун Н.І. серед працівників Новопетриківської сільської ради було проведено бесіду на тему: « Станьте патронатними вихователям».

         Метою бесіди стало ознайомлення присутніх з основними поняттями та вимогами щодо організації створення сім’ї патронатного вихователя, а саме з метою забезпечення прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом із батьками, надання їй та її рідним послуг, спрямованих на повернення в родину. Наприкінці даного заходу відбулось розповсюдження інформаційних буклетів.

         24 квітня 2019 року фахівцем із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кужель С.Б. на території Старомайорської сільської ради було проведено інформаційну компанію на тему: «Станьте патронатними вихователями».

         Захід проведено з метою ознайомлення місцевих мешканців з послугою патронатного виховання дитини, державними гарантіями, правами та обов’язками патронатних вихователів.

         Учасників проінформовано про види сімейного виховання, що таке патронат, хто такий патронатний вихователь, які права має патронатний вихователь, які діти можуть бути влаштовані під патронат, про термін перебування дитини в патронаті, про  соціальну допомогу та грошове забезпечення. Також ознайомлено з нормативно-правовими актами: Законом України «Про охорону дитинства» та Сімейним кодексом України.

         Серед всіх учасників даного заходу було розповсюджено інформаційно-просвітницькі буклети.

.         24 квітня 2019 року фахівцем із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тохтаровою Т.П. серед учнів 3-го класу Розливненської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено виховний захід на тему: «Походження найдавнішого християнського свята Великдень».

         Захід проведено з метою ознайомлення учнів з історією виникнення свята Великодня; розширення знань про символічне значення писанки; виховання інтересу та поваги до народних традицій.

         Діти дізнались, що офіційна назва свята це Світле Воскресіння Христове, що вночі і рано вранці відбувається богослужіння в церквах, святкування у колі сім’ї, народні гуляння, відвідування хресних батьків й родичів. Наприкінці дітям було запропоновано розмалювати крашанки яскравими барвами. Учасники залишились задоволені та отримали гарний настрій.

         25 квітня 2019 року фахівцем із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Харакоз Н.В. з метою запобігання шкідливим звичкам, які негативно впливають на здоров’я підлітків; розуміння відповідальності за власні вчинки та їх наслідки; виховувати в учнів бажання зберегти власне здоров’я у Великоновосілківській ЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів було проведено лекцію на тему: «Профілактика шкідливих звичок».

         Школярі 8,9,10 класів уважно слухали та приймали активну участь у обговорюванні даної теми та висловлювали власні думки, також задавали багато різноманітних питань щодо негативного впливу шкідливих речовин на здоров’я.« повернутися до списку новин