Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Теренова гра «Гурби – Антонівці»

Переглядів: 244

З 30 квітня по 05 травня 2019 року Міністерством молоді та спорту України спільно з Тернопільською облдержадміністрацією у партнерстві з громадською організацією «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» заплановано проведення Всеукраїнської теренової гри «Гурби-Антонівці – 2019», спрямованої на вшанування героїв боротьби Українського народу за незалежність і територіальну цілісність України.

«Гурби-Антонівці» – це найбільша щорічна теренова гра для молоді зі всієї України. Протягом трьох діб учасники живуть у лісі та відтворюють партизанську боротьбу на місці найбільшого бою Української повстанської армії проти Народного комісаріату внутрішніх справ, змагаються за перемогу та набувають досвіду командної роботи та поводження в екстремальних умовах.

Цьогорічна гра буде присвячена відзначенню 75-річчю бою під Гурбами, а у програмі передбачено також проведення поминальних заходів, історичної реконструкції та інші заходи щодо вшанування Героїв бою.

Більш детальну інформацію щодо участі та місця проведення вищезазначеного заходу можна дізнатись, звернувшись до відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, у Фейсбуці https://www.facebook.com/gurby.org.ua/ або за посиланням http://gurby.org.ua.

На Гурби їдуть за драйвом і емоціями… і отримують їх! Як бонус, тут знаходять найкращих друзів, нове розуміння героїчної історії своєї країни і бажання діяти.

Ставши учасником гри «Гурби-Антонівці», ти побачиш світ по-іншому!

Не боїшся? Тоді тобі – до нас!« повернутися до списку новин