Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ВЕЛИКІ ІСТОРІЇ МАЛОГО БІЗНЕСУ в смт ВЕЛИКА НОВОСІЛКА

Дата: 02.03.2018 13:13
Кількість переглядів: 574

01.03.2018 року в «Центрі розвитку підприємництва» Великоновосілківського районного центру зайнятості проведено мотиваційний тренінг за участю представників Програми розвитку ООН.

До участі в заході були запрошені безробітні особи, які замислюються над заснуванням власного бізнесу; майбутні підприємці - випускники курсу «Організація підприємницької діяльності» Донецького центру ПТО ДСЗ; підприємці, які нещодавно започаткували власну справу; соціальні партнери.

Мета тренінгу – орієнтація на самозайнятість, підприємництво та участь у грантових програмах ПРООН.

Захід відкрив директор районного центру зайнятості Степан Буряк. У своєму виступі він ознайомив присутніх зі станом місцевого ринку праці та інноваційними послугами служби зайнятості.

Модератор тренінгу – локальний координатор ПРООН Дмитро Курочка роз’яснив умови надання грантової підтримки на започаткування, відновлення або розширення підприємницької діяльності, критерії оцінки поданих заявок на грант та порядок використання коштів та відповів на численні запитання учасників тренінгу.

Продемонстровано мотивуючі відео, що надихають на започаткування власної справи. Герої відео – внутрішньо переміщені особи та підприємці постраждалих від конфлікту регіонів, які відкрили або поновили бізнес, отримавши гранти від Програми Розвитку ООН в Україні на старт власної справи.

 

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних районного центру зайнятості               Папазова Олена Олексіївна


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора