Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Організація оздоровлення та відпочинку дітей Великоновосілківського району у 2018 році

Дата: 10.07.2018 13:21
Кількість переглядів: 761

Управлінням освіти, молоді та спорту райдержадміністрації оздоровлення та відпочинок дітей організовані за наступними напрямами:

  • оздоровлення дітей на базі Нескученського дитячого оздоровчого центру «Дружба»;
  • оздоровлення дітей пільгових категорій за рахунок державного та обласного бюджетів за путівками, наданими департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації;
  • організація пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти району.

Станом на 01 липня 2018 року оздоровлено 139 дітей.

За рахунок коштів районного бюджету (199,0 тис. грн) направлено 33 дитини, які потребують соціальної уваги та підтримки на оздоровлення до Нескученського дитячого оздоровчого центру «Дружба».

За рахунок коштів обласного та державного бюджетів оздоровлено 27 дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки. Вони направлені в наступні заклади оздоровлення та відпочинку різних типів та форм власності:

  • до санаторно-оздоровчого центру соціальної реабілітації «Смарагдове місто» - 16 дітей;
  • до державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» - 4 дитини;
  • до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» - 7 дітей.

Завдяки впровадження інноваційної форми оздоровлення дітей – «Часткове відшкодування вартості путівок дитячим закладам оздоровлення та відпочинку Донецької області за послуги з оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми» додатково направлено на оздоровлення  в Нескученський ДОЦ «Дружба» – 78 дітей та до ДЗОВ «Буревісник» с. Урзуф – 1 дитина.

Масовою формою організації відпочинку є також організація роботи пришкільних таборів з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти району. Так в поточному році в районі працювали 24 пришкільних табори в яких протягом 14 днів відпочили 1429 учнів початкових класів та дітей старших класів пільгової категорії, що становить 43,3 % від загальної кількості дітей шкільного віку, з яких 1110 дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки:

         41 – дитина з числа дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування;    

         6 -  дітей, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

         16 – дітей з інвалідністю;

         35 - дітей осіб визнаних учасниками бойових дій;

         165 - дітей зареєстровані, як внутрішньо переміщені особи;

         253 – дитини з багатодітних сімей;

         100 – дітей з малозабезпечених сімей;

         131 – дитина, що перебуває на диспансерному обліку;

         152 – талановитих та обдарованих дитини;

         211 – дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери  села.

Перебування дітей протягом доби тривало 6 годин для 23 таборів з гарячим дворазовим харчуванням та 4 години в таборі відпочинку «Буратіно» при Улаклицькій ЗОШ I-II ступенів з буфетною продукцією.

Завдяки співпраці з підприємствами, установами, організаціями різних форм власності та батьками дітей на підготовку та проведення пришкільних таборів з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти залучено 174,0 тис. грн позабюджетних коштів, а саме:

         - спонсорська допомога -  118,3 тис. грн;

         - батьківська оплата – 55,7 тис. грн

Для забезпечення роботи  пришкільних таборів з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти району були залучені 192 педагогічних працівника, 73 технічних працівника  та 38 працівників кухні.

Вартість одного дня харчування на дитину складало від 7 до 33 грн (Улаклицька ЗОШ I-II ступенів та Великоновосіліквська гімназія з ЗОШ І ступеня відповідно).

Зміст, форми і методи роботи з дітьми визначалися і будувалися на принципах самоврядування та демократії, культурно-історичних традицій, пріоритетності загальнолюдських духовних надбань і цінностей. Педагоги забезпечували необхідні умови для повноцінного відпочинку, розвитку творчих здібностей учнівської молоді, занять фізичною культурою і спортом, природоохоронною та краєзнавчою роботою.

Життя у таборах було насиченим різноманітними подіями, а саме: бесіди, відвідування бібліотек та музеїв, конкурси, літературно-конкурсні програми, змагання, прогулянки, екскурсії, ігри, роботи гуртків «Творча майстерня»,  гра-подорож «Завітні місця мого краю», свята, концерти, інструктажі з безпеки життєдіяльності, фізкультурно-спортивні заходи, музичні й пісенні марафони, тощо,  які забезпечили повноцінний змістовний відпочинок та всебічний розвиток дітей. Заходи кожного окремо взятого дня проводилися відповідно до затвердженого плану роботи.  

17 дітей з секції Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація карате» JKS відпочили в таборі Приморського р-ну, Запорізької області.

13 дітей з Веселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів були направлені на відпочинок до Івано-Франківської області.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора