Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про роботу фахівців Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Дата: 01.11.2018 13:22
Кількість переглядів: 435

23-24  жовтня 2018 року фахівцем із соціальної роботи Папуш О.М. у Краснополянській ЗОШ I-III ступенів серед учнів 5-8 класів проведено лекцію на тему: «Негативний вплив мережі Інтернет на підлітків». Метою цього заходу було простежити вплив інтернету на світогляд підлітків. Розкрити позитивні і негативні сторони впливу інтернету на підростаюче покоління. Відобразити вплив окремих складових інтернету на психіку підлітків. Охоплено 66 учнів.

24 жовтня 2018 року фахівцем із соціальної роботи Нікітіною І.В. серед колективу Роздольненської сільської ради проведено  бесіду  на тему:  «Моральні та духовні цінності в сім’ї. Патронатне виховання».  Метою бесіди  було просування та поширення ідеї щасливого материнства та батьківства у суспільстві, соціальний і моральний захист підростаючого покоління, реалізація відповідних програм, щодо дітей позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.  Усі учасники отримали  соціально-інформаційні буклети, у яких надана вся необхідна інформація  стосовно патронатних сімей.

25 жовтня 2018 року фахівцем із соціальної роботи Яцун Н.І. спільно з заступником  директора з учбової роботи Єфименко Т.А., заступником директора з виховної роботи Узбек В.В. у Новопетриківській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено лекцію на тему: «Безпечний інтернет», «Цінності в житті молодої людини». Метою цього заходу було ознайомлення дітей з поняттям і можливостями інтернету, правилами безпечного користування інтернетом. Учасниками стали учні 7-9 класів, які активно проявили себе на уроці, відповідаючи на поставлені запитання. Всі учасники мали змогу висловити свої думки та поділитись знаннями. Охоплено 35 учнів.

26 жовтня 2018 року фахівцем із соціальної роботи Папуш О.М. у Краснополянській ЗОШ І-ІІІ та І-ІІ ступенів серед учнів 5-11 класів було проведено лекції на тему: «Інтернет-залежність». Лекції проведено з метою розвинення навичок протидії виявам агресії та насилля; сприяння безпечному спілкуванню в мережі Інтернет; виховання почуття самозбереження та цінування свого життя та здоров’я. Дітям було роз’яснено позитивні та негативні сторони при користуванні комп’ютером. Також попереджено, що нехтування власним здоров’ям, проводячи тривалий час за комп’ютером, призводить до тяжких захворювань. Охоплено 67 дітей.

29-30 жовтня 2018 року фахівцем із соціальної роботи Папуш О.М. у Краснополянській ЗОШ I-III ступенів для учнів 5-6 класів проведено лекцію на тему: «Кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх». Метою цього заходу стало ознайомлення учнів з поняттям кримінальної відповідальності та особливостями її застосування до неповнолітніх; сприяти формуванню правової свідомості та розуміння відповідальності за свою протиправну поведінку; розвивати правове мислення учнів; виховувати правову культуру. Після лекції всі учасники отримали інформаційно-просвітницький матеріал у вигляді буклетів. Охоплено 31 учень.

30 жовтня 2018 року фахівцем із соціальної роботи Лавровою І.О. на батьківських зборах у Шевченківській ЗОШ І – ІІІ ступенів серед батьків та педагогічного колективу, проведено лекцію на тему: «Сімейні форми виховання». Лекцію проведено з метою обізнаності про нові види та форми влаштування дітей в родину на період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин. Учасникам було роз’яснено про створення патронатних сімей, про форми виховання, висвітлено основні аспекти виховання дітей. Серед  учасників було розповсюджено інформаційно-просвітницькі буклети.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора