Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Засідання колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Дата: 05.04.2019 13:25
Кількість переглядів: 300

3 квітня поточного року в м. Краматорськ на базі Донбаської державної машинобудівної академії відбулось розширене засідання колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Одним з питань, які було розглянуто на порядку денному, було оголошення результатів зведеного рейтингу показників для проведення рейтингової оцінки діяльності органів управління фізичною культурою та спортом, сім'ї та молоді за 2018 рік.

Серед І групи районів відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Великоновосілківської райдержадміністрації посів:

за напрямком фізична культура та спорт – ІІ місце

за напрямком сім’я та молодь – ІV місце

у загальному зведеному рейтингу показників – ІІІ місце.

Це результат спільної плідної роботи всієї спортивної громадськості Великоновосілківського району протягом минулого року. Це, перш за все, самовіддана праця закладів загальної середньої освіти району, тренерів Дитячо-юнацької спортивної школи «Старт», працівників РГО ВФСТ «Колос», КП Великоновосілківської районної ради «Великоновосілківський районний стадіон «Колос» та молодіжних центрів; це проведення на високому рівні молодіжних конкурсів, спортивних чемпіонатів, турнірів та кубків Великоновосілківського району з видів спорту; це проведення та участь у спортивно-масових заходах; це досягнення наших спортсменів в обласних та Всеукраїнських змаганнях; це підтримка керівництва району, а також, це щоденна «бюрократична» робота працівників відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Всі ці показники в сукупності і визначили результат рейтингу.

Відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації висловлює щиру вдячність за спільну співпрацю, своєчасність, оперативність, відповідальність при виконання поставлених задач! Сподіваємось на подальшу плідну роботу!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора