Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Чеська недержавна гуманітарна організація «Людина в біді» (People in need) проводить конкурс грантів для створення/відновлення та розвитку сталого бізнесу на території Донецької області

Дата: 23.02.2018 13:25
Кількість переглядів: 605

Чеська недержавна гуманітарна організація «Людина в біді» (People in need) проводить конкурс грантів для створення/відновлення та розвитку сталого бізнесу на території Донецької області.

 

Дедлайн – 31 березня 2018 року.

 

Мета проекту: створення та розвиток стійких джерел доходу для жителів Донецької області.

 

Умови проекту: гранти надаються на конкурсній основі. Рішення про надання гранту приймається конкурсною комісією. Головним критерієм відбору заявок є ефективність ваших планів по використанню гранту для досягнення мети проекту, а саме:

  • наявність ідеї по створенню (розвитку поточного) дрібного бізнесу або самозайнятості;
  • наявність конкретного плану дій на 6-12 місяців після отримання гранту;
  • обгрунтованість вашої ідеї і очікуваних показників (наприклад, виручки і витрат).

 

Хто може взяти участь у проекті?

Участь в проекті можуть взяти люди, котрі мешкають, на даний момент, в одному з районів Донецької області: Олександрівський, Бахмутський, Великоновосілківський, Добропільський, Костянтинівський, Лиманський, Мар’їнський, Покровський, Слов’янський, Ясинуватський, а також міста: Авдіївка, Бахмут, Добропілля, Дружківка, Костянтинівка, Краматорськ, Лиман, Мирноград, Новогродівка, Покровськ, Селидове, Слов’янськ, Торецьк, Вугледар.

 

Максимальний розмір гранту:

Гранти до 35 тисяч гривень можуть бути надані всім учасникам.

Гранти до 55 тисяч гривень можуть бути надані учасникам, які нададуть найбільш перспективні заявки, та зможуть зробити власний грошовий внесок у реалізацію бізнес-плану в розмірі не менше 30% від суми гранту.

 

Всі питання щодо даного проекту Ви можете надсилати на електронну скриньку livelihoods.ua@pinf.cz або livelihoods.ua@peopleinneed.cz.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора