Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Соціальний захід для неповнолітніх клієнтів пробації “ Від свободи до неволі - один крок ”

Переглядів: 393

Літні канікули - найбільш очікувана та улюблена дітьми пора року. Це також пора, яка додає неспокою батькам, через зайнятість яких на роботі діти залишаються нерідко недоглянутими. Саме відсутність батьківського контролю за місцем, часом та способом проведення дозвілля дитиною стає передумовою для вчинення ними протиправних діянь.

З метою запобігання негативним проявам у підлітковому середовищі, попередження правопорушень серед учнів у літній період працівники Великоновосілківського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області спільно з фахівцем Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  провели із неповнолітніми, які перебувають на обліку  у Великоновосілківському районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області   соціальний захід виховного спрямування “ Від свободи до неволі - один крок ”.

Під час бесіди неповнолітнім клієнтам пробації довели основні правила поведінки в громадських місцях, ознайомили з нормами адміністративного та кримінального законодавства у питанні відповідальності за найбільш поширені протиправні діяння, які скоюють діти. Фахівці звернули увагу підлітків на їхнє оточення та вплив кола друзів, які раніше притягувалися до відповідальності.

Співпраця Великоновосілківського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області  з Великоновосілківським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спрямована передусім на захист законних прав та інтересів дітей, турбота про долю дитини,яка опинилася в конфлікті з законом та зменшення ризику скоєння повторних злочинів.
 « повернутися до списку новин