Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про роботу фахівців Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Дата: 01.06.2018 17:26
Кількість переглядів: 560

08.05.2018 року фахівцем із соціальної роботи Кононовою Р.О. на території Зеленопільської сільської ради проведено захід на тему: «Молодь за чисте довкілля», з метою виховання шанобливого ставлення до природи, розширення уявлення про різноманітність природи рідного краю.

У заході взяла участь учнівська молодь, яка із великим бажанням долучились до прибирання сміття та розмітці спортивного майданчика.

Також спільними зусиллями проведено підготовчі роботи для літніх спортивних змагань та розваг.

Наступного дня юні любителі та цінителі спорту поділились на дві команди та грали у футбол, волейбол.

Гра принесла позитив та добрий настрій всім учасникам.

21.05.2018 року всі активісти змагань були запрошені до сільської ради для перегляду двох пізнавальних мультфільмів.

Фахівцем із соціальної роботи Кононовою Р.О. серед юнаків проведено співбесіду на тему: «Шановні діти пишайтесь собою!» з метою ознайомлення учнів з поняттями «гордитися», «пишатися», «хвалитися», навчити розрізняти ці поняття, розвити уміння користуватись у своєму житті загальнолюдськими цінностями, цінувати духовну красу, уміння бачити її навколо себе у всьому та прагнення досягати таких успіхів у житті, які дозволили б пишатися собою.

Також фахівцем було запропоновано гру: «Разом подолаємо!».

Наприкінці заходу всі учасники отримали листи подяки за участь у громадському житті села, активну життєву позицію в реалізації молодіжної політики громади.

 

До Міжнародного дня миротворця 29.05.2018 року фахівцем із соціальної роботи Нікітіною І.В. спільно з бібліотекарем с-ща Роздольне Соловйовою І. А., директором Роздольненського сільського будинку культури Потурвай О.О. у молодіжному центрі розвитку для дітей та молоді «Нові горизонти» в с-щі Роздольне, серед учнівської молоді проведено лекцію на тему: «Справа миру. День миротворця», з метою вшанування мужності, зразкового виконання службових обов’язків, вірності присязі учасників миротворчих операцій та забезпечення збереження пам’яті славетних героїв-миротворців, які загинули під час виконання обов’язків у складі миротворчого контингенту та миротворчого персоналу.

Також до заходу долучилися військовослужбовці. Найбільше усім присутнім сподобалась розповідь та показ військових. Діти із задоволенням одягали військову амуніцію та куштували справжні військові харчі.

У заході взяли участь 30 осіб.

 

29.05.2018 року фахівцем із соціальної роботи Тохтаровою Т.П. у Розливенській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено лекцію на тему: «День без тютюну», з метою розповісти підліткам про всесвітній день без тютюну, ознайомити зі складом тютюнового диму (нікотин, бензопирен, угарний газ, аміак, смола, сажа і т.д.), пояснити про отруйну дію речовин на організм.

Наприкінці заходу серед дітей розповсюджено інформаційно-просвітницькі буклети.

У заході взяли участь учні 9-11 класів.

 

30.05.2018 року фахівцем із соціальної роботи Яцун Н.І. у Новопетриківському дошкільному навчальному закладі ясла-садку «Сонечко» проведено захід на тему: «Діти наше майбутнє».

Захід проведено з метою сформувати позитивні емоції у дітей, донести до них думку, що у світі є радість і місце веселощам і добро зустрічається не тільки в казках. Дати дітям елементарні знання та уявлення про День захисту дітей.

Також під час уроку дітям нагадали, що треба дбайливо ставитися один до одного та до своїх батьків, виховувати любов та повагу до своєї родини.

У заході взяла участь 21 дитина.

 

До Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням 30.05.2018 року  фахівцем із соціальної роботи Нікітіною І.В. спільно з бібліотекарем с-ща Роздольне Соловйовою І.А., директором Роздольненського сільського будинку культури Потурвай О.О., у молодіжному центрі розвитку для дітей та молоді «Нові горизонти» в с-щі Роздольне серед учнівської молоді проведено лекцію на тему: «День здоров’я. Тютюн і хвороби серця».

Захід проведено з метою сформувати правильне уявлення про здоров’я, здоровий спосіб життя, дбайливе ставлення до свого здоров’я, профілактики паління.

Після лекції всі учасники отримали буклети з попередженням шкідливих звичок.

У заході взяли участь 28 осіб.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора