Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

«Нащадки козацької слави»

Дата: 17.10.2018 13:31
Кількість переглядів: 550

На передодні святкування Дня захисника України, Покрова Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва, 13 жовтня 2018 року у спортивній залі районного культурно-оздоровчого комплексу проведено районні змагання Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Нащадки козацької слави».

Урочисте відкриття змагань відбулося за участі голови Великоновосілківського районного козацького товариства Всеукраїнської громадської організації «Українське реєстрове козацтво Олександра Олександровича Кандаленко та представників Великоновосілківського відділення поліції Волноваського відділу поліції Головного управління національної поліції в Донецькій області.

Шість команд закладів загальної середньої освіти району взяли участь в змаганнях, а саме: Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня, Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Богатирська ЗОШ І-ІІІ ступенів та Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

До програми Фестивалю увійшли човниковий біг, стрибки в довжину з місця, стрибки через скакалку, перетягування канату та естафета.

За найбільшою кількістю набраних балів у командному заліку першість одержала збірна команда Великоновосілківської гімназії з ЗОШ І ступеня. Почесне друге місце вибороли школярі Великоновосілківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Бронзовим призером Фестивалю стала команда Старомлинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.

Переможці були нагороджені грамотами. В якості заохочувальних призів всі команди отримали солодкі призи від Українського реєстрового козацтва.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора