Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про роботу Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Дата: 02.04.2018 13:32
Кількість переглядів: 556

19.03.2018 року фахівцем Нікітіною І.В. у Роздольненському дитячому навчальному закладі ясла-садку проведено лекцію на тему: «Українська держава і захист прав людини».

Мета заходу: сформувати уявлення про права дитини, ознайомити дітей з їх основними правами та обов’язками.

Під час заходу малеча із задоволенням намалювала своє бачення прав дітей.

Охоплено 15 дітей.

 

21.03.2018 року фахівцем Єгоровим Д.Е у Нескучненській ЗОШ І-ІІІ ім. М.О. Корфа проведено лекцію на тему: «Профілактика ВІЛ- інфекції».

Мета заходу: ознайомити дітей з причинами виникнення ВІЧ - інфекції, поглибити знання про вірусні захворювання людини, сформувати усвідомлення в тому, що тільки власний досвід життя, поведінка та вчинки гарантують запобігання інфікування ВІЛ, пропагування серед підлітків здорового способу життя, виховання толерантного ставлення до ВІЛ – інфікованих, розвитку уваги та мислення.

Всі учасники взяли активну участь у обговоренні даної теми, уважно слухали та відповідали на запитання. Після лекції учні отримали інформаційно-просвітницький матеріал у вигляді буклетів.

Охоплено 35 учнів 9-11 класів.

 

22.03.2018 року фахівцем Лавровою І.О. у Шевченківській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено співбесіду на тему: «Вплив комп’ютерних ігор на здоров’я дитини!»

Мета заходу: ознайомити учнів з негативними наслідками надмірного захоплення комп’ютерними іграми, правилами безпечного користування мережею Інтернет, сформувати потребу дотримуватись правил і норм роботи за комп’ютером.

Учні із задоволенням ділились своїм досвідом користуванням мережею Інтернет, брали активну участь у обговорюванні теми та із зацікавленістю слухали соціального працівника.

Після проведеної бесіди всі учасники переглянули короткометражний відеоролик та отримали інформаційно-просвітницький матеріал.

Охоплено 13 учнів старших класів.

 

22.03.2018 року фахівцем Нікітіною І.В. у Роздольненському дитячому навчальному закладі ясла-садку проведено бесіду на тему: «Вірусні захворювання та їх профілактика».

Мета заходу: сформувати навички здорового способу життя, звернути увагу на необхідність дотримання основних гігієнічних норм і правил життєдіяльності.

Під час бесіди діти ознайомились зі шляхами передачі інфекцій та методами профілактики вірусних хвороб.

Наприкінці заходу кожна дитина отримала буклет з першими ознаками кору.

Охоплено 23 дитини.

 

27.03.2018 року фахівцем Громовою Л.І. у Андріївській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено лекцію на тему: «Я знаю як захистити свої права!!!».

Мета заходу: розширити знання дітей про захист своїх законних прав та інтересів; ознайомити про установи та організації до яких слід звертатись за допомогою при порушенні законних прав та інтересів.

Охоплено 21 учень старших класів.

 

28.03.2018 року фахівцем Тохтаровою Т.П. біля місцевої бібліотеки с. Улакли проведено дозвілля під час весняних канікул на тему: «Щирий сміх продовжує життя» з нагоди всесвітнього дня гумору.

Мета заходу: розповісти дітям, що світ сміху - це особливий світ в якому навіть зажурені очі раптом починають сміятися, запевнити дітей, що іноді буває корисно і важливо вміти посміятися із себе, адже той сміх, що не ображає - виховує людину.

Учасникам заходу прочитали українські гуморески: «Балада про цеглину», «Інтелігентна розмова», «Кухлик» та «Картопелька». Наприкінці заходу всі учасники зробили разом кумедні фото.

Охоплено 15 осіб дітей та дорослих.

 

28.03.2018 року фахівцем Нікітіною І.В. у Роздольненській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено лекцію на тему: «Я-дитина і я маю право на навчання!!!».

Мета заходу: систематизувати знання про документи, що гарантують права дитини на освіту та визначають її обов’язки.

Дітей ознайомлено з Конвенцією ООН «Про права дитини» та деякими пунктами Конституції України. Після лекції всі учасники отримали інформаційно-просвітницькі буклети.

Охоплено 18 учнів начальних класів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора