Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ПЕРЕСЕЛЕНЦІ ЗМОЖУТЬ ПРОГОЛОСУВАТИ НА МАЙБУТНІХ ВИБОРАХ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Дата: 16.01.2019 13:33
Кількість переглядів: 386

В Україні 31 березня цього року відбудуться вибори Президента. Завдяки постанові ЦВК від 13 вересня 2012 року № 893 «Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси» (зі змінами та доповненнями) проголосувати зможуть не тільки близько півтора мільйона переселенців, а й мешканці окупованого Донбасу та анексованого Криму. Для цього потрібно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців та заповнити форму заяви із зазначенням адреси виборчої дільниці, де ви хочете проголосувати.

Подати заяву про тимчасову зміну місця голосування потрібно не пізніше ніж за п'ять днів до дати проведення виборів. Зробити це необхідно особисто — надіслати її поштою або заповнити онлайн не можна. Прийом таких заяв для голосування на президентських виборах стартував 31 грудня і закінчиться 25 березня 2019 року.

Якщо президентські вибори проходитимуть у два тури, то після першого заяву про зміну місця голосування доведеться подавати знову. Аналогічну процедуру необхідно буде повторити і для участі в парламентських виборах у жовтні.

Якщо ви хочете подати заяву щодо зміни місця голосування, то вам достатньо мати із собою паспорт громадянина України з реєстрацією в Криму або на непідконтрольних територіях Донбасу та ксерокопію 1,2 сторінок паспорту та сторінки з реєстрацією місця проживання. Додаткові документи для подачі заяви не потрібні.

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Великоновосілківської райдержадміністрації знаходиться за адресою: смт Велика Новосілка, вул.Центральна, 34 (приміщення райдержадміністрації, перший поверх).

Контактні телефони: (06243) 21509, 22080


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора