Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Перше засідання Ради регіонального розвитку при Великоновосілківській райдержадміністрації

Дата: 19.12.2018 13:37
Кількість переглядів: 570

19 грудня 2018 року в залі засідань районної ради відбулось перше засідання Ради регіонального розвитку при Великоновосілківській райдержадміністрації. Захід пройшов під керівництвом голови райдержадміністрації, голови ради Ганни Ященко, за участю голови районної ради Сергія Кирилова, членів ради, представників громадськості.

Першим завданням Ради є реалізація нових пріоритетів державної регіональної політики. Це ефективне використання внутрішнього потенціалу району, стимулювання та підтримка місцевих ініціатив, підвищення конкурентоспроможності регіону.

На порядок денний засідання винесено наступні питання:

  1. Про регіональну політику розвитку району в 2018 році.

  2. Про перспективний план розвитку району на 2019 – 2021 роки.

  3. Про освіту району на шляху до реформування.

  4. Про напрями реформування системи охорони здоров’я в районі.

“Нам з вами необхідно упорядкувати роботу з реалізації політики розвитку регіонів. Президент України наголосив, що кожна територія повинна визначити свої переваги та пріоритети, на підставі яких на дорожніх картах мають з’явитися першочергові об’єкти, що стануть маркерами розвитку. Вкотре хочу наголосити на важливості відповідального підходу до формування пріоритетів у розвитку району. Від того, як ми з вами презентуємо наші проекти, обговоримо на місцях, долучимо максимально громаду, залежить те, яким чином і в який термін будуть реалізовуватися проекти!” - зауважила Ганна Анатоліївна на завершення засідання Ради.

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора