Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про роботу територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Великоновосілківського району

Дата: 08.06.2018 13:40
Кількість переглядів: 814

Однією із цілей територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Великоновосілківського району є максимальне виявлення громадян, які потребують сторонньої допомоги та  забезпечення таких громадян якісним наданням соціальних послуг. 

07 червня 2018 року працівниками територіального центру Великоновосілківського району організовано черговий виїзд на територію Багатирської сільської ради з метою виявлення громадян які потребують соціальної допомоги.

Працівники територіального центру Великоновосілківського району завітали до мешканки 1937 року народження. Пенсіонерка, вдова мешкає самотньо, пересувається за допомогою палиці в межах подвір’я. Жінка може виконувати не трудомісткі види робіт, але з труднощами, здійснювати покупки та сплачувати комунальні платежі за допомогою сусідів. Громадянка потребує надання соціальних послуг відділенням соціальної допомоги вдома територіального центру Великоновосілківського району.

Завідувачем відділення та соціальним працівником відділення соціальної допомоги вдома надані роз’яснення громадянці, щодо оформлення документів та отримання соціальних послуг.

Також проведено обстеження матеріально-побутових умов проживання, з метою виявлення потреби у наданні соціальних послуг Центром та складено акт у присутності депутата сільської ради, сусідів.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора