Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С. провів апаратну нараду

Дата: 05.03.2018 13:41
Кількість переглядів: 549

Під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Алчієва О.С. проведено апаратну нараду за участю заступника голови райдержадміністрації Кіруцака Є.І., керівника апарату райдержадміністрації Чаган Т.А., радника голови райдержадміністрації Бойка В.О., начальників управлінь, відділів райдержадміністрації.

Під час наради обговорені питання про забезпечення безпеки населення у зв’язку з погіршенням погодних умов, а саме: функціонування пунктів обігріву, безперебійного електропостачання, стану доріг; про проведені заходи з локалізації та ліквідації спалаху африканської чуми та недопущення в подальшому розповсюдження захворювання в районі; про співфінансування інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку; про відновлення освітнього процесу в загальноосвітніх школах у зв’язку з карантином; про забезпечення дизельним паливом шкільних автобусів.Також обговорено план святкування Міжнародного жіночого дня.

В результаті спільного обговорення відповідних питань надано доручення членам комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Великоновосілківській райдержадміністрації продовжити виконання заходів з забезпечення безпеки населення у зв’язку з погіршенням погодних умов; відділу агропромислового комплексу управління економіки, розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу райдержадміністрації надати звіт та пропозиції щодо оптимізації роботи та надати пропозиції по впровадженню енергоменеджменту в районі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора