Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Засідання постійних комісій при райдержадміністрації

Дата: 30.11.2018 13:41
Кількість переглядів: 390

30.11.2018 року заступник голови райдержадміністрації Кіруцак Є.І. провів засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Членами комісії розглянуто 75 заяв щодо призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. За результатами розгляду документів 67 громадянам даної категорії призначено соціальні виплати, 8 громадянам відмовлено оскільки в ході перевірки не було підтверджено їх фактичне проживання на території Великоновосілківського району.


 

29.11.2018 року заступник голови райдержадміністрації Кіруцак Є.І. провів засідання комісії з питань надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

На порядку денному розглянуто 95 заяв. За результатами обговорення вирішено призначити субсидію 80 заявникам, 11 заявникам відмовлено у призначенні згідно чинного законодавства, розгляд 4 заяв перенесено на наступне засідання комісії.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора