Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Засідання районного комітету

Дата: 31.05.2018 13:48
Кількість переглядів: 678

29.05.2018 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Кіруцака Є.І. проведено засідання районного комітету щодо забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. В ході засідання членами комітету обговорена проведена робота відповідними службами з маломобільною категорією населення.

За результатами прийняті наступні рішення:

  1. Створити робочу групу для проведення аудиту стану доступності об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури у Великоновосілківському районі.
  2. Провести аудит доступності об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури у Великоновосілківському районі до 01.11.2018 року.
  3. Розіслати листи керівникам всіх організацій, селищному та сільським головам щодо приведення до чинного законодавства елементів доступності, в тому числі виділення місць паркування транспортних засобів для маломобільної категорії населення на стоянках та поблизу адмінбудівель, облаштування спеціальними попереджувальними знаками та табличками.
  4. Розробити районну програму створення сприятливих умов для життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2018-2019 роки до 01.07.2018 року.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора