Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Робота пришкільних таборів

Дата: 10.06.2019 13:48
Кількість переглядів: 530

Після завершення навчального року найактуальніше питання: де і як відпочити від напруженого навчання. Необхідно набратися сил, здоров‘я, заряду позитивних емоцій та вражень. Таку можливість надали 23 пришкільних таборів з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти району, які працювали з 27.05. – 09.06.2019 року. У пришкільних таборах відпочинку протягом 14 днів відпочили 1213 учнів початкових класів та учнів старших класів пільгової категорії, що становило 36,7 % від загальної кількості дітей шкільного віку. На пришкільних таборах відпочинку дітям надавалась дворазове харчування та буфетна продукція.

Фінансування пришкільних таборів з денним перебування на базі закладів загальної середньої освіти району дітей здійснювалося за рахунок:

Місцевого бюджету – 147,2 тис. грн.;

спонсорської допомоги – 28,7 тис. грн.;

батьківської оплати – 8,6 тис. грн.

Щоденна робота табору розпочиналася з ранкової зарядки. Після зарядки лінійка, на якій вихованців табору ознайомлювали з планом роботи на день.

Сніданок, бесіди та інструктажі з безпеки життєдіяльності наступний етап режиму роботи табору. Життя у таборі було насичене різноманітними подіями, а саме: бесіди, відвідування бібліотеки, конкурси, літературно- конкурсні програми, змагання, прогулянки, екскурсії, ігри, роботи гуртків «Творча майстерня», гра-подоріж «Завітні місця мого краю», свята, концерти, фізкультурно-спортивні заходи, музичні й пісенні марафони,  тощо, що поліпшувало якість такої діяльності, дозволяють активізувати участь багатьох дітей. Заходи кожного окремо взятого дня проводилися відповідно до затвердженого плану роботи.

Зміст, форми і методи роботи з дітьми визначалися і будувалися на принципах самоврядування та демократії, культурно-історичних традицій, пріоритетності загальнолюдських духовних надбань і цінностей. Педагоги забезпечували необхідні умови для повноцінного відпочинку, розвитку творчих здібностей учнівської молоді, занять фізичною культурою і спортом природоохоронною, краєзнавчою роботою, суспільно корисною працею, несли персональну відповідальність за безпеку життя і здоров'я дітей.

Доброзичливе ставлення вихованців один до одного, життєрадісна атмосфера забезпечили повноцінний змістовний відпочинок та всебічний розвиток дітей. Кожен день у таборах був неповторний, несхожим на попередні, і, як результат, учні з радістю відвідували його й з нетерпінням чекали знову на зустріч.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора