Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Робота Великоновосілківського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Дата: 10.05.2019 13:50
Кількість переглядів: 271

6 травня 2019 року фахівцем з соціальної роботи Великоновосілківського районного  центру   соціальних  служб для  сім'ї,  дітей та молоді Ольмезовою Н.В. у приміщенні Іскрівської сільської ради було проведено бесіду на тему: «Я маю право знати свої права.»

Метою бесіди стало допомогти дітям у розв’язанні їх правових проблем, сприяти усвідомленню прав і обов’язків, виробляти уміння приймати правильні рішення у складних ситуаціях.

Всі діти уважно слухали, відповідали на поставлені запитання та ділились власними думками. Також дітей ознайомлено з нормативно-правовим документом Конвенцією ООН «Про права дитини» та розповсюджено серед них інформаційно-просвітницькі буклети.

8 травня 2019 року у Роздольненській ЗОШ І-ІІІ ступенів фахівцем з соціальної роботи Великоновоселківського районного  центру   соціальних  служб для  сім'ї,  дітей та молоді Нікітіною І.В. серед учнів молодших класів було проведено відео-лекторій на тему: «День пам`яті та примирення».

Метою стало формування у учнів почуття гордості за приналежність до українського народу,  розширення знань школярів  про Другу світову війну, вшанування пам’яті тих, хто загинув у битві за свободу.

10 травня 2019 року фахівцем із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Яцун Н.І. у Новопетриківській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено лекцію на тему: « Булінг в школі».

Лекцію проведено з метою ознайомлення з поняттям булінгу, його видами та проявами; розвиненням навичок конструктивного вирішення конфліктних ситуацій; толерантного спілкування та формування негативного ставлення до булінгу.

Учасниками стали учні 6,7,8 класів, які із зацікавленням дискутували на уроці, задавали багато різних питань та із власного досвіду приводили приклади ситуацій з якими стикались у повсякденному житті. Наприкінці всі учасники отримали інформаційно-просвітницькі буклети.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора