Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Робоча нарада

Дата: 03.04.2018 13:50
Кількість переглядів: 590

02.04.2018 року в.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С. провів робочу нараду щодо роботи відділу розвитку сільської місцевості та агропромислового комплексу управління економіки, розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу райдержадміністрації.

Працівники відділу відзвітували про проведену роботу, згідно якої у 2018 році розроблено та затверджено Департаментом АПК та РСТ «Зведений план розвитку агропромислового комплексу Великоновосілківського району Донецької області на 2018 рік», «Проект комплексної програми економічного розвитку сільських територій Великоновосілківського району на 2018-2020 роки», «Виробнича програма по тваринництву на період зимівлі худоби у 2017/2018 року Великоновосілківського району», розроблений та затверджений головою райдержадміністрації «План проведення комплексу весняно-польових робіт в господарствах Великоновосілківського району у 2018 році». За участю працівників відділу, 15.03.2018 року проведено міжрайонний семінар – тренінг «Аграрні розписки нові можливості для малого та середнього бізнесу та особливості проведення весняно – польових робіт у 2018 році». Передаються оперативні данні про хід проведення польових робіт та з інших питань (стан озимих, накопичення мінеральних добрив, ППМ та інше) до райдержадміністрації, районної ради, департаменту АПК та РСТ облдержадміністрації. Щотижня спеціалістами відділу надаються до департаменту АПК та РСТ облдержадміністрації данні про стан підготовки техніки, проведення медичних оглядів працівників, закупівельні ціни на продукцію тваринництва, звіт по надою молока.

По результатам заслуханого звіту в.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С. надав рекомендації для покращення роботи відділу:

- поліпшити роботу з сільськими, селищною радами та населенням у сфері залучення інвестицій;

- надати консультативну допомогу фермерським господарствам та населенню з питань надання державної підтримки у сфері агровиробництва, ринку матеріально-технічних засобів;

- удосконалити моніторинг з питань використання земель сільськогосподарського призначення, звітності про результати роботи;

- постійно інформувати населення про нове в законодавстві з питань агровиробництва та залучення інвестицій.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора