Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Показ тематичної кінопрограми «Чорнобиль, ми тебе пам’ятаємо»

Дата: 02.05.2019 13:52
Кількість переглядів: 364

26 квітня, 33 роки тому, на Чорнобильській атомній електростанції сталася аварія, що стала не тільки найбільшою катастрофою в історії ядерної енергетики, але й подією всесвітньо-історичного значення, що відбулася на теренах України.

За приблизними підрахунками, значні дози опромінення отримали 8,5 млн. жителів України, Білорусі, Росії. Наслідки катастрофи ліквідовували близько 600 тис. осіб. Кількість загиблих від дії радіації, за офіційними даними, - 31 людина, за оцінками ж незалежних експертів - більш як 500 тис.

З метою вшанування  ліквідаторів, розширення  знання молоді про Чорнобильську трагедію, виховання  почуття поваги і пам’яті до трагічних сторінок історії України, 26 квітня 2019 року у вітальній залі Великоновосілківського районного культурно-оздоровчого комплексу проведено показ тематичної кінопрограми «Чорнобиль, ми тебе пам’ятаємо».

Масштаби катастрофи могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії – наших співвітчизників.

Біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного українця, назавжди залишаючи у пам’яті народній подвиг ліквідаторів.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора