Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Благоустрій пам’ятних місць

Переглядів: 261

Сьогодні ранок в центрі смт Велика Новосілка розпочався з заміни синьо-жовтого державного стягу біля меморіальної стели полеглим учасникам Антитерористичної операції: Демуренко Дмитру Сергійовичу, Діхтярю Івану Івановичу і добровольцям, які загинули 23 травня 2014 року, захищаючи Великоновосілківський район.

У зв’язку з несприятливими погодними умовами та сильними поривами вітру прапор зіпсувався. Працівники відділу культури і туризму райдержадміністрації оперативно провели оновлення стягу та перевірили стан меморіальної стели.

Великоновосілківська райдержадміністрація звертає увагу голів органів місцевого самоврядування, керівників підприємств і організацій району на необхідність уважного ставлення до Державних символів України та своєчасного оновлення прапорів. В разі невиконання зазначених заходів, бездіяльність може бути розцінена як наруга над державними символами — злочин, передбачений 338 статтею КК України.

Окрема подяка за всебічну підтримку і допомогу у здійсненні благоустрою пам’ятного місця ветерану АТО, учаснику бойових дій Михайлу Сичаку.

 « повернутися до списку новин