Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Засідання колегії райдержадміністрації

Переглядів: 312

17 квітня  2019 року під керівництвом голови райдержадміністрації Ганни Ященко проведено чергове засідання колегії райдержадміністрації. На порядок денний винесено наступні питання:

  1. Про підсумки роботи об`єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району в осінньо-зимовий період 2018-2019 років і заходи щодо підготовки до опалювального періоду 2019-2020 років;
  2. Про хід виконання Програми «Освіта Великоновосілківського району в європейському вимірі» на 2017 - 2020 роки за 2018 рік;
  3. Про підготовку заходів щодо оздоровлення дітей та учнівської молоді влітку 2019 року у Великоновосілківському районі.

Розглядаючи кожне питання, голова райдержадміністрації Ганна Ященко та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи.

Заслухавши доповідачів та обговоривши виступи, члени колегії, із врахуванням зауважень, пропозицій та доповнень, прийняли відповідні рішення з кожного із винесених на порядок денний засідання колегії питань.

 

 

 « повернутися до списку новин